Тема: Україна. Країна в новинах
Мета: ознайомити з новою лексикою теми;
навчати контрастувати у вживанні різночасових форм дієслова;
поглибити знання учнів про визначні місця України;
навчити порівнювати історичні пам’ятки Великобританії та України;
виховати інтерес до подорожування рідною країною.
Обладнання: Підручник, , картки для самостійної
роботи (НО1).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Привітання.
(Greeting)
- Stand up! Good afternoon, children! Nice to see you!
2.Повідомлення теми та мети. уроку.
(Aim)
Т: Today we'll have a very interesting topic —The land of Ukraine. Countries in the news. You'll know a lot of about our native country and about the places of interest.
But first let's revise the modals and check your homework.
3.Перевірка домашнього завдання.
(Check on Homework)
Учитель просить двох-трьох учнів прочитати складені речення.
Учні по черзі називають модальні дієслова, які вони вибрали.
4.Уведення в іншомовну атмосферу.
(Warming up)
Учитель пише на дошці слова: - Traditional Ukrainian dress - Ukrainian Eggs – Embroidery – Wood Carving – Musical Instruments – Petrykivka artworks – Pottery ceramics – Hand woven wool rugs T: First, let's see, what you know about these things. Look at the words on the
blackboard and tell which of them are connected with our topic «Ukraine»
Учні називають слова, які пов'язані з темою «Україна». Учитель коментує
їхній вибір
.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Подання нового лексичного матеріалу.
(Presenting Vocabulary)
1) Впр. 1 (с.147)
Т: Look at the table and tell what things can you see.
Учні розглядають малюнки й називають зображені на них cимволи України
2. Подання тексту для читання, впр. 2(с. 147).
(Reading)
1) Етап підготовки до читання.
а) Активізація лексичного матеріалу.
Учні читають слова, подані перед текстом, і речення, які їх ілюструють.
б) Усна бесіда за малюнками до тексту.
Т: Look at the pictures on page147. What places of interest can you see there?
What do you know about them?
2) Етап читання.
T: Read the text quickly and write the main characteristics of the Ukrainian people are. Учні мовчки читають текст і виписують у зошити прикметники, які характеризують українців за характером та темпераментом. Т: What can you say about people in Ukraine? Учні відповідають, після цього читають текст ланцюжком і перекладають його українською.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Т:Еx.3 p.148– Work in pairs. Ask and answer the questions. НО1:
1.Where is Ukraine situated?
2.Why is Ukraine called a country with the glorious past?
3.What do you know about rivers/ mountains in Ukraine?
4. What Ukrainian symbols do you know?
3. Подання граматичного матеріалу. Артикль перед географічними назвами.(Presenting Grammar)
1) Усна бесіда.
Т:. Look at the table and tell.
Article THE |
||
USE |
Do not use |
Examples |
rivers |
towns |
|
oceans |
countries |
|
seas |
lakes |
|
Mountain rangers |
Individual Mountains |
|
Island groups |
|
|
canals |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Учні самостійно формулюють правило про вживання та не вживання артикля та наводять власні приклади.
Т: Look at the video «Seven wonders of Ukraine» and find the examples of the sentences with geographical names. https://www.youtube.com/watch?v=GTHdSm8OTeg 2) Bnp. 4 (c.148)
Учні переглядають відео знову і записують речення з артиклем.
3)Впр. 6(с.148).
Учні в зошитах записують речення, вибираючи правильний займенник. Учитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання завдання.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання
(Homework)
Розповідати про Україну за текстом впр. 2(с.147) – детальний переказ; впр. 5с. 148 (письмово)
2. Підведення підсумків уроку.
(Summarizing)
T: What fact about Ukraine you have learned today was the most interesting for you? Why?