Урок. "Наш вернісаж". Принтер, його призначення та принцип роботи.

Про матеріал

Закріплення вмінь працювати з інструментами програми Paint, створювати малюнки за власним задумом; ознайомити з призначенням принтера та прийомами друкування своїх малюнків; розвивати фантазію, уяву; виховувати у дітей художній смак.

Перегляд файлу

 

 

УРОК №28                                                                                   

Тема. Наш вернісаж

Мета. Закріплювати вміння працювати з інструментами програми Paint, створювати малюнки за власним задумом; ознайомити з призначенням принтера та прийомами друкування своїх малюнків; розвивати фантазію, уяву; виховувати у дітей художній смак.

Тип уроку. Практичного застосування знань, умінь і навичок.

Матеріали до уроку. Програма «Paint», принтер, картки з малюнками.

Хід уроку

І. Повторення правил безпечної роботи в комп’ютерному класі (1хв)

1.Гра «Коментатор» (Див. додаток 1)

(Діти з мікрофоном в руках коментують кожен малюнок,роблять висновки про дотримання правил безпечної роботи)

 ІІ. Актуалізація опорних знань. (4хв)

1.Повторення алгоритму роботи з інструментом «Фігури».

2. Написи у програмі«Paint»,

3.Як зробити фон у програмі Paint?

4.. Презентація свого малюнка на тему «Ну й щаслива я дитина, бо дружна в мене родина!»

ІІІ. Розминка. (7хв)

1. «Який подарунок отримав кожен із друзів». Завдання 4 (робочий зошит)

2.Гра «Хто назве більше предметів кожного кольору веселки».

 

                           

    3.«Казкова плутанина»

  •              Незнайко запросив своїх друзів на виставку своїх малюнків. Але вони були незадоволені. (Див. додаток 2)
  •              Що їм не сподобалось?
  •              Як виправити помилки?
  •              А зараз ми познайомимось з вернісажем Ганнусі. Для цього прочитаємо статтю «Наш вернісаж»

ІV. Робота над темою уроку. (10хв)

1. Читання тексту «Наш вернісаж».

2. Бесіда.

  •              Яке завдання отримали діти?
  •              Яким чином вони надрукували свої малюнки? Завдання 2 (робочий зошит)
  •              Що таке принтер?
  •              Кого намалювала Ганнуся?
  1. Фізкультхвилинка.

 Раз, два, три, чотири, п’ять

 Будуть другокласники відпочивати.

 Руки вгору підняли, потім їх ми опустили,

 Вліво-вправо нахилились, на сусіда подивились.

 До сонечка усміхнулись і до роботи повернулись.

V. Робота за комп’ютером. (15хв)

1.Створення малюнка за власним задумом.

2. Релаксація.

* Горизонтальні рухи очей вліво-вправо.

* Кругові рухи очей за годинниковою стрілкою і навпаки.

3. Алгоритм «Як надрукувати малюнок за допомогою принтера»

  •              ввімкни принтер;
  •              підведи вказівник миші до верхнього лівого кута екрана монітора;
  •              знайди слово «Файл» і клацни лівою кнопкою миші;
  •              з’явився список команд, якими можна користуватися;
  •              знайди слово «Друк…», підведи до нього вказівник миші і клацни лівою кнопкою;
  •              з’явилося вікно, а внизу слово «Друк»;
  •              підведи до нього вказівник і клацни лівою кнопкою миші, принтер запрацював.
  1. Практична робота з принтером. Учні по черзі друкують свої малюнки. Створення виставки.

VІ. Підведення підсумку уроку. (3хв)

  •              Згадайте алгоритм «Як надрукувати малюнок за допомогою принтера»;
  •              Що допомогло вам надрукувати свій малюнок?
  •              Що таке меню ? (в комп’ютері)
  •              Чи сподобалось вам друкувати за допомогою принтера?

Додаток

1.

WOMNCOMP OFF093  OFF061  OFF115     CMPTRTCH CTOFF076  JMDCPYR

 

2.

            

 

 

docx
Пов’язані теми
Інформатика, Розробки уроків
НУШ
Додано
23 березня 2018
Переглядів
709
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку