Ознайомити учнів з новим твором, вчити правильно, виразно читати , давати оцінку головним героям, давати відповіді на питання.Розвивати зв'язне мовлення, увагу, пам'ять.
Тема: Василь Сухомлинський « Найкрасивіше і
найпотворніше»
Мета: 1) ознайомити учнів з новим твором, вчити пра-
вильно, виразно читати , давати оцінку головним
героям, давати відповіді на питання;
праці, до хліба;
контроль за звуками «г-к», дотримуватися корекційних видів роботи, поповнювати словниковий запас, робота над орфоепією;
Обладнання: малюнки, читанка.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку:
І. Організаційний момент.
ІІ. Фонетична зарядка.
Контроль за звуками «г-к».
га-ка гарбуз-капуста
го-ко город-корова
гу-ку гуска-курка
ІІІ. Розмовна п’ятихвилинка.
( показ малюнків, відповіді учнів)
( відповіді учнів)
також.
ІV. Перевірка дом. завдання.
V. Фізхвилинка.
Прокинулись ведмедики, до сонця потягнулись,
Праворуч і ліворуч швиденько повернулись.
Присіли два-три рази, а потім підстрибнули,
Повільно походили й зарядку закінчили.
VІ. Вивчення нового матеріалу.
- Сьогодні ми прочитаємо оповідання В.Сухомлинського
« Найкрасивіше і найпотворніше».
Найпотворніше – дуже негарне, некрасиве;
Бузок – кущ з красивими квітами;
Пускати працю на вітер – не поважати працю інших
людей;
( читають 2-3 учні; разом читають тільки слова)
Запис словникових слів у зошити.
VІІ. Закріплення нового матеріалу.
2.Читання «ланцюжком».
( це людська праця. Знайдіть у тексті і прочитайте)
( це те, що пускає працю на вітер. Знайдіть і
прочитайте).
( пшеничне поле жовтіє,….Знайдіть, прочитайте)
Йде далі…..
на землю? Чому?
VІІІ. Домашнє завдання.
с.258, прочитати
ІХ. Підсумок уроку.