Урок "Округлення і порівняння десяткових дробів"

Про матеріал
Урок в 5 класі з теми "Порівняння, округлення і додавання десяткових дробів". Тип уроку: урок застосування знань , вмінь навичок Форми: фронтальна, парна,.
Перегляд файлу

 

 

      Тема уроку:     Порівняння, округлення і додавання десяткових дробів.

Мета уроку:

 - забеспечити в ході уроку умови для самостійного застосування  учнями знання щодо порівняння, округлення, додавання і віднімання десяткових дробів;

 - сприяти розвитку комунікативних компетентностей: навичок роботи в парах, прийомів самоконтролю и взаємоконтролю, умень об’єктивно  оцінювати свою навчальну діяльність

- виховувати інтерес до математики, здійснювати між предметні зв’язки,поваги до минулого, любови до нашого краю.

 

Тип уроку:  Урок застосування знань , вмінь  навичок              

 

Форми: фронтальна, парна,.    

 

 

 I Етап.

Організаційний етап:

-підготувати учнів до роботи на уроці

 

 

 

Підручник, зошит, щоденник, ручка

 

 

II  Етап Перевірка  домашнего завдания:


встановити правильність і усвідомленість виконання домашнього завдання

 

       

  №894(1)

  (х - 50,6)  + 2,15 = 42,9

   х= 42,9 - 2,15 + 50,6 = 91,35

 

III Етап.Підготовка до основного етапу:

. підготувати учнів до того виду діяльності, який буде домінувати

 Мотивація навчальної   діяльности.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Интеллектуальная разминка:

 

 

IV етап.

Етап закріплення знань

Рішення завдань в стандартній ситуації

   Учні з різними навчальними можливостями

 

 

 

               Ріши рівняння:
              (х+37,8) -12,7 = 88,1

 

 

 

 

 

Vетап

Формування умінь застосовувати знання в зміненій ситуації

 

 

 

Творче завдання

 

 

 

 

 

VII етап

Узагальнення і систематизація знань.

 

 

 

 

 

Десяткові дроби застосовуються   при :

-розв’язуванні рівнянь;

- розв’язуванні задач;

- при окруленні;

-при порівнянні.

     Дії з десятковими дробами

 

 

VIII етап

 Підсумки уроку:

Дати аналіз і оцінку діяльності учнів

 

- досягли свого рівня навченості:

-удівілі-

- були активними:

-Працює добре:

-потрібно постаратися,

-були допущені помилки в завданнях:

-виконаний всю програму уроку:

-оцінки за уроці

 

 

      

 

 

 

IX этап

Домашне завдання

 

№ 894(2)

X этап

Рефлексія

 

Чому навчилися на уроці?

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
1 червня 2021
Переглядів
384
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку