Урок
Тема: відпочинок і дозвілля.
Підтема: плани на вихідні.
Цілі: практикувати учнів у вживанні лексики на рівні речення та на письмі, складання міні-діалогів, монологічне мовлення з опорою на малюнки, ознайомити із вживанням to be going to do smth;
розвивати довготривалу пам’ять, мовленнєву реакцію, уміння логічно, послідовно викладати думки іноземною мовою; виховувати свідоме ставлення до необхідності дотримання розпорядку дня.
Очікувані результати: на кінець уроку учні вживатимуть вивчену лексику на рівні речення.
Обладнання: вправи, тексти підручника, тематичні малюнки.
Хід уроку
І. Оголошення теми, мети:
ІІ. Основна частина.
2.1. Мовні вправи.
2.1.1. Фонетичні вправи. Фонетичне опрацювання лексики на с.66.
2.1.2. Перевірка знання ЛО. Фронтальне опитування. С.66.
2.2.1. Мовленнєві вправи. Читання вірша впр.2, с.66, переклад та обговорення за інструкцією.
2.3. Перевірка домашнього завдання.
2.3.1. Повторення правил утворення та вживання теперішнього неозначеного часу.
(з використанням граматичної таблиці).
2.3.2. Перевірка домашньої вправи VII, с.65.
2.4. Граматика.
2.4.1. Ознайомити із вживанням to be going to do smth;
2.4.2. Виконання тренувальних вправ на вживання to be going to do smth. Впр.III, с.66-67.
2.5.Говоріння . Вправа IV, 1, с.67.
2.5.1.Зняття лінгвістичних труднощів:
Fibhing rods -вудки
To go on a hike – іти в похід
Tennis skills – навички гри в теніс
To choose a route – вибирати маршрут
To get tanned - засмагати
2.5.2. Складання міні-розповідей за зразком, використовуючи подані фрази і малюнки.
2.6.Читання. Вправа 2, с.68
2.6.1. Читання віршів, переклад
2.6.2. Say what weekend plans you can make for these days.
2.7. Письмо. Вправа 3, с.68-69, виконання згідно інструкції.
Домашнє завдання:
ІІІ. Заключна частина. Підведення підсумків. Виставлення та коментар оцінок.