урок "Плануємо вихідні"

Про матеріал
практикувати у складанні міні-розповідей та діалогів з опорою на візуально-вербальну наочність; практикувати в аудіюванні тексту та його обговорені, розвивати довготривалу та оперативну пам'ять, уяву, уміння логічно, послідовно викладати думки іноземною мовою, самостійно планувати мовний та мовленнєвий вчинок, аналізувати та порівнювати явища, що вивчаються; виховувати свідоме ставлення до сімейного відпочинку як засобу єднання родини
Перегляд файлу

Урок

Тема: : відпочинок і дозвілля.

Підтема:  плануємо вихідні.

Цілі: практикувати  у складанні міні-розповідей та діалогів з опорою на візуально-вербальну наочність; практикувати в аудіюванні тексту та його обговорені, розвивати довготривалу та оперативну пам'ять, уяву, уміння логічно, послідовно викладати думки іноземною мовою, самостійно планувати мовний та мовленнєвий вчинок, аналізувати та порівнювати явища, що вивчаються; виховувати свідоме ставлення до сімейного відпочинку як засобу єднання родини.

Очікувані результати: на кінець уроку учні складатимуть та презентуватимуть міні-розповіді з новими лексичними одиницями з опорою на візуально-вербальну наочність.

Обладнання: вправи, тексти підручника.

Перебіг уроку

І. Оголошення теми, мети:

  • practice pupils in presenting stories about weekend plans;
  • listen to the text about the boy’s memorable weekend and discuss it;
  • make micro-stories and dialogues about weekend plans , using thematic pictures and key phrases

II. Основна частина.

2.1. Мовленнєві вправи. Бесіда. Підготовка до монологічного мовлення.

What plans do you usually have for the weekend?

Do you spend much time out in the open?

Do you gather mushrooms and berries in the wood?

Do you swim in the river?

Do you take pictures?

2.2. Перевірка домашнього завдання. Монологічне мовлення за впр. 4, с.71.

2.3. Аудіювання тексту  впр. 7. с.72.

2.3.1.       Listen to the text and say why he liked it so much.

THE MOST MEMORABLE WEEKEND

 Last weekend we had a class outing to the capital of Ukraine Kyiv. It excited us so much because many if us have never been there before. We went to Kyiv by bus and it took us there hours to get there. The trip wasn’t tiring because we were talking and singing all the time.

 We did a lot of sightseeing that day and I took many pictures. But most of all I was impressed by its centre. The guide said that Independence square is the heart of Kyiv and really there was a lot to see: a model of the old gates, through which Khan Baty entered the city in 1240, a monument to the legendary founders of Kyiv and the central post office with a globe in front of it. I’ve learned so much of the country. We spent the rest of the day in an underground entertainment and shopping centre “Globus”: eating, playing games, buying small gifts and things like that. Surprisingly, we met children from another region there and who also came for their weekend. We made friends and I have many new e-pals now. So this weekend was fantastic!

2.3.2. Обговорення прослуханого за текстом інструкції.

        Answer the questions:

 

        1.Where did they go last weekend?

        2.How did they get to Kyiv?

        3.Was the trip tiring? Why?

        4.What was he impressed by?

         5.Where did they spend the rest of the day?

2.4. Усне мовлення.

2.4.1. Монологічне мовлення. Вправи 1-2, с.71.

2.5.2. Діалогічне мовлення. Вправа 3, с. 71.

 

Домашнє завдання: Ex. VIII p. 72

ІІІ. Заключна частина. Підведення підсумків.  Виставлення та коментар оцінок.

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (для спеціалізова-них шкіл з поглибленим вивченням англійської мови) 5 клас (Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.)
Додано
14 жовтня 2019
Переглядів
686
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку