Урок
Тема: відпочинок і дозвілля.
Підтема: як провести вихідні.
Цілі: практикувати учнів у монологічному та діалогічному мовленні, читанні тематичного тексту та його обговоренні, виконанні вправ на вживання ; розвивати оперативну пам'ять, увагу, уміння логічно, послідовно викладати думки іноземною мовою, самостійно планувати мовленнєвий вчинок; виховувати відповідальне відношення до самовдосконалення та саморозвитку.
Очікувані результати: на кінець уроку учні складатимуть міні-діалоги за поданим набором фраз.
Обладнання: вправи, тексти підручника.
Перебіг уроку
І. Оголошення теми, мети:
II. Основна частина.
2.1. Мовні вправи.
2.1.1. Фонетичні вправи. С. 66 (фонетичне опрацювання лексичних одиниць).
2.1.2. Перевірка знання ЛО. (можна використати вирази диктанту).
2.2. Мовленнєві вправи. Бесіда.
Do you go on a hike in summer?
Who usually chooses the route?
What do you pack in a rucksack?
Do you take fishing rods with you?
What skills do you need for a hike?
2.3. Написання диктанту.
Вибирати маршрут – to choose a route
Пакувати рюкзак– to pack a rucksack
Поїздка до..– to take an outing to smth
Йти на риболовлю– to go fishing
Бути готовим до чогось –to get ready for smth
Йти в похід – to go on a hike
2.3. Перевірка домашнього завдання впр. Додому, с.69.
2.4. Читання. Вправа V/1, c.69.
2.4.1. Ознайомлення з передтекстовим завданням, с.69
2.4.2.Ознайомлення з Across Cultures с.70
2.4.3. Читання тексту за ролями.
2.4.4. Перевірка розуміння прочитаного згідно установки.
2.4.3. Ознайомлення з структурою I don’t …either.
(рожева рамка на с. 69, поясння граматичний довідник с.235).
2.4.4. Виконання післятекстової вправи 2, с.70.
2.5. Письмо. Вправа 3, c. 70.
Keys: 1. What is on your mind.
2.What about joining us?
3.This idea doesn’t excite me too much.
4.It’s no good for you.
5.My mum says the same.
6.Sounds like a good idea.
2.6. Діалогічне мовлення. Скласти міні-діалоги з виразами вправи 3, c. 70.
Домашнє завдання:
Вправа 4, с. 71 ( a , б- на вибір).
ІІІ. Заключна частина. Підведення підсумків. Виставлення та коментар оцінок.