Узагальнити і систематизувати знання учнів із теми «Площа поверхні призми, піраміди, многогранника»; провести діагностичний контроль знань учнів із теми; розвивати просторову уяву, логічне мислення, пам'ять, увагу, уміння працювати в групі і самостійно;виховувати самостійність наполегливість.
Урок
Тема уроку. Площа поверхонь многогранників.
Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання учнів із теми «Площа поверхні призми, піраміди, многогранника»; провести діагностичний контроль знань учнів із теми; розвивати просторову уяву, логічне мислення, пам'ять, увагу, уміння працювати в групі і самостійно;виховувати самостійність наполегливість.
Обладнання: моделі многогранників , схема «Площа многокутника».
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
Група учнів ділиться на 5 підгруп і заповнюють таблицю. Це завдання допоможе підготуватися до виконання лабораторної роботи
Заповнити таблицю
№п/п |
Назва фігури |
Малюнок |
Елементи фігури |
Формула для обчислення площі поверхонь |
1 |
Трикутна призма |
|
|
|
2 |
Трикутна піраміда |
|
|
|
3 |
Зрізана піраміда |
|
|
|
4 |
Прямокутний паралелепіпед |
|
|
|
5 |
Куб |
|
|
|
Лабораторна робота по темі:
«МНОГОГРАННИКИ
Площа поверхонь многогранників»
Учня (учениці) ІІ курсу групи ___________________________________,
Обладнання : модель многогранника_________________________
лінійка, олівець, МК.
Завдання:
«Число ребер многогранника на 2 менше числа вершин і граней».
Виконання роботи
Фронтальне опитування.
Виготовити модель фігури.
Площа многокутника |
|
|
|
|