Англійська мова
1 клас
ТЕМА: Порахуй іграшки.
МЕТА:
ОСВІТНЯ:Ознайомити учнів з назвами іграшок: саr, doll, plane, bike, kite, ball, train, robot.
Числівниками one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten. сформувати уявлення про утворення множини іменників.
НАВЧАЛЬНА: Навчати учнів розпізнавати і продукувати звуки, вчити вимовляти слова саr, doll, plane, та вираз I have got…для достатнього розуміння під час ситуативного спілкування; формувати навички розпізнавання та розуміння граматичного явища множина іменників.
РОЗВИВАЛЬНА: Розвивати навички правильної вимови звуків, комунікативні здібності учнів, мовну здогадку, пам’ять, увагу, уяву, фонематичний слух; розвивати вміння працювати в різних режимах навчання.
ВИХОВНА: Виховувати культуру спілкування, бережливе ставлення до іграшок, любов до тварин.
ТИП УРОКУ: урок засвоєння нових знань
ОБЛАДНАННЯ: підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи, іграшки, аудіозаписи до підручника.
Хід уроку
ВСТУПНА ЧАСТИНА
1.Привітання та перевірка готовності учнів до уроку
1. Привітання. Організація класу.
T: Good morning, children. I am glad to see you. I am fine today. How are you?
2. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів.
На цьому уроці ми почнемо тему «Мої іграшки-My toys». Ви вивчите нові слова, пограєте в ігри,виконаєте цікаві вправи.
- А що нового ви б хотіли сьогодні дізнатись ? (на дошці підказка- назви нових іграшок)
- А для цього нам знадобиться увага, старанність, знання та дружба.
Lets start our lesson!
3.Фонетична зарядка. Уведення в іншомовну атмосферу.
Let’s sing the ABC song!
4.Мовленнєва зарядка. Актуалізація опорних знань.
1) Репродукція.
Учні повторюють слова зі звуками [ɔ] та [ɔ:] за вчителем, звертаючи увагу на довжину звуків та артикуляцію під час їх вимовляння.
[ɔ:] – door [ɔ] - shop
Small dog
Ball doll
3)Вивчення римування вірша.
One, one, one, little dog run
Two, two, two, cat sees you
Three, three, three, bird on the tree
Four, four, four, rat on the floor.
Учитель пояснює незнайомі слова (засобами пантоміми та перекладу) та читає вірш рядок за рядком. Учні повторюють рядки вірша за вчителем, а потім хором розповідають показуючи при цьому відповідні рухи.
ОСНОВНА ЧАСТИНА
1.Введення нових лексичних одиниць.
1). Бесіда з учнями.
- Look! (Бере в руки ляльку) This is a doll. Repeat after me : doll.
Учні повторюють.
(Бере в руки іграшкову машинку) This is a car. Repeat after me : car.
Учні повторюють.
(Бере в руки іграшковий літак) This is a plane. Repeat after me : plane.
Учні повторюють.
Оpen your workbooks on page 34. Here we have so many toys. ( вчимо нові слова )
2) Look and say (учитель показує іграшку, учні називають її англійською мовою)
-Подивіться на малюнки до вправи 2 на сторінці 65 у підручнику (показує відповідну сторінку). What toys can we see? Які іграшки ми бачимо?
Ps: We can see a bike . We can see a car. We can see a plane.
-Point to the doll\ car\ plane! (Учні називають і показують іграшки)
3).Повторення та опрацювання назв цифр. Now, pupils, please count to 10.
Nice job! And now open your workbooks on page 17. ( Опрацьовуєм 2 вправи )
2.Ознайомлення з новим граматичним явищем : множина іменників
1). Впр.1, с.21.робочий зошит
-Подивіться на малюнки на сторінці 21. How many (скільки) strawberries are there? How many sweets are there? Let’s count together (показує кількість на пальцях)
Руханка “The wheels on the bus”
3.Розвиток навичок усного мовлення
1). Впр.2, с.73 підручник
-Подивіться на малюнок на сторінці 73 і назвіть предмети, які ви знаєте.
(Учні знаходять на малюнку знайомі предмети й називають їх англійською мовою)
4.Розвиток навичок письма. Робота у зошитах.
1). Впр.2, с.18(РЗ)
5. Розвиток навичок аудіювання. Підручник. В.2,ст.77
Учитель читає речення . Якщо воно відповідає малюнку, учні кажуть «yes», а якщо не відповідає, «no».
There are two yellow monsters.
There is one purple monster.
There are two orange monsters.
There are three orange monsters.
There are six pink monsters.
There are two green monsters.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підсумок уроку.
- З якими іграшками ви сьогодні познайомились?
- Які цифри ви тепер знаєте?
- Чого ви сьогодні навчилися?
- Що вам найбільше сподобалося чи не сподобалося?
2. Оцінювання учнів.
- Сьогодні ви всі працювали, були активні, але ...
Хочу відмітити роботу таких учнів:.....
You worked well, excellent…
3.Закінчення уроку.
-Thank you for the lesson. Good bye, pupils!