Урок. "Порівняння чисел в межах 10"

Про матеріал

Тема: Порівняння чисел в межах 10.

Мета: навчальна: учити порівнювати числа в межах 10 за їх місцем у числовому ряді. Розвивати вміння складати рівності.

Розвивальна. Розвивати просторову уяву.

Виховна. Виховувати вміння самостійно працювати.

Хід уроку

І. Організація класу.

Нумо, дітки, встаньте всі..

Чули? Дзвоник продзвенів.

Ви до мене посміхніться.

Один одному всміхніться.

Тож не гаємо ми час,

Бо знання чекають нас!

ІІ. Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

  • 1.Гра « Склади картинку».
  • 2.Гра « Мовчанка»
  • Учні показують відповіді розв`язаного прикладу користуючись 6 цеглинок LEGO
  • 1+3 4-2 5+3 6-3 6+4 10-5
  • ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку
  • -Сьогодні на уроці ми навчимося порівнювати числа в межах 10. Щоб усе вдалося на уроці, ми повинні бути: ( відповіді учнів……)

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

  • 1.Підготовча робота.
  • -Давайте пригадаємо. Що нам відомо про число 10?
  • -А чи пам`ятаєте ви , як пишеться цифра 10?
  • ( Учні працюють на дошці)
  • 2.Фізкультхвилинка
  • 3.Робота з підручником.
  • -Робота групах за вправою 2.
  • - Гра « Я швидше» написання чисел в порядку зростання ( вправа 3)
  • -«Працюємо з другом» складання рівностей на додавання за малюнком вправи 4.
  • 4.Фізкультпауза.
  • IV. закріплення вивченого матеріалу.
  • 1.Працюємо в зошиті.

V. Підсумок уроку.

- Яке число було головним сьогодні на уроці?

- Якими цифрами на письмі позначається число 10.

Перегляд файлу

Тема: Порівняння чисел в межах 10.

Мета: навчальна: учити порівнювати числа в межах 10 за їх місцем у числовому ряді. Розвивати вміння складати рівності.

Розвивальна. Розвивати просторову уяву.

Виховна. Виховувати вміння самостійно працювати.

Хід уроку

І. Організація класу.

Нумо, дітки, встаньте всі..

Чули?  Дзвоник продзвенів.

Ви до мене посміхніться.

Один одному всміхніться.

Тож не гаємо ми час,

Бо знання чекають нас!

ІІ. Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

  1. D:\школа\1 клас\математ\32267079_2076786775909461_2754436602225754112_n.jpgГра « Склади картинку».

 

 

 

 

  1.                 Гра « Мовчанка»

Учні показують відповіді розв`язаного прикладу користуючись 6 цеглинок LEGO

1+3    4-2    5+3     6-3     6+4     10-5

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку

  • Сьогодні на уроці ми навчимося порівнювати числа в межах 10. Щоб усе вдалося на уроці, ми повинні бути: ( відповіді учнів……)   

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

  1.                 Підготовча робота.
  • Давайте пригадаємо. Що нам відомо про число 10?
  • А чи пам`ятаєте ви , як пишеться цифра 10?

( Учні працюють на дошці)

  1.                 Фізкультхвилинка
  2.             Робота з підручником.
  • Робота групах  за вправою 2.
  •  Гра « Я швидше» написання чисел в порядку зростання ( вправа 3)
  • «Працюємо з другом»  складання  рівностей  на додавання за малюнком вправи 4.
  1.                 Фізкультпауза.

IV. закріплення вивченого матеріалу.

  1.                 Працюємо в зошиті.

V. Підсумок уроку.

-  Яке число було головним сьогодні на уроці?

- Якими цифрами на письмі позначається число 10.

 

 

docx
Додано
12 листопада 2018
Переглядів
3933
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку