Урок повторення для 3 класу з теми «Мій дім»
Мета: повторити вивчену лексику теми «Мій дім» та прийменники місця, активізувати їх в усному продукуванні; практикувати у сприйнятті інформації на слух та у читанні для розуміння деталей, у використанні лексики в усному продукуванні; сприяти розвитку навичок усного продукування, зорового та слухового сприйняття, лексичних навичок, логічного мислення, довільної уваги, творчої уяви; сприяти вихованню культури спілкування у групах.
Очікувані результати: учні називають кімнати і меблі, називають місце знаходження предметів, розуміють прочитану та почуту інформацію, описують кімнати.
Тип уроку: застосування знань та вмінь.
Обладнання: презентація, відео з кімнатами, заховані у класі листи для running dictation, відео з прийменниками місця із Muzzy in Gondoland 3, English with Smiley 3 (відео додаток до підручника Карпюк), картки з лексикою (4 комплекти), назви кімнат для проєктів, листи паперу А2 і вирізані меблі (3 комплекти), клей, маркери, пазли для поділу на групи (кухня, спальня та вітальня), картинки з кімнатами на дошці, наклейки для голосування.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Привітання.
Мета: (слайд 1) Look, what is it? – A house. Today we’ll make a project about the house.
Мовленнєва розминка: Look at the screen. Sing along to revise the names of the rooms.
ІІ. Основна частина уроку
Today you’ll work in groups. Take pieces of puzzles, make up three pictures of rooms to split up into three groups (kitchen, bedroom, bathroom). Choose the captain and take your table markers.
Повторення лексики: 1) Look at the screen and name the rooms. (slides 2-6)
2) Take the pictures of furniture, listen to me and put up the correct picture.
Running dictation: Captains stand up. Captain 1, your dictation is next to the computer. Captain… (dictations should be hidden beforehand). You must run to the dictations, come back to your team and dictate the words, each member of the team should write one word. Start! Look at the screen (slide 7) and check yourselves, the team with less mistakes is the winner.
Гра «Здогадайтесь, яка це кімната»: Now you know all the rooms, look at the screen, read and guess the room (slides 8-15).
Повторення прийменників місця: Look and repeat. (відео з прийменниками місця із Muzzy in Gondoland 3)
Завдання у відео додатку English with Smiley 3, Reading and spelling 2. Match the words to the pictures.
Розминка: будь яке відео TPR.
Project: Look at the rooms on the board. Do you like them? Do you want to design your own room? Read the names of your groups, these rooms you are going to design. Take the furniture, stick it on the paper and get ready to describe your rooms. You have 10 minutes. Start!
Present your projects.
Vote for the best design. (use the stickers)
ІІІ. Заключна частина уроку
Домашнє завдання: намалювати ідеальну дитячу кімнату і підписати назви меблів.
Пісенька з назвами кімнат.