Клас: 9
Tема уроку: Eating Out
Цілі уроку:
Практична: тренувати навичку вживання лексичних одиниць по темі в усному мовленні, читанні та на письмі; вчити учнів висловлювати свої думки стосовно інформації, одержаної з тексту та робити порівняльний аналіз; практикувати вміння замовляти їжу в ресторані.
Освітня: pозширювати світогляд учнів та поглиблювати знання про традиційну кухню
Розвиваюча: pозвивати логічне мислення, пам’ять, мовленнєву реакцію, увагу учнів.
Виховна: виховувати в учнів інтерес до традицій та звичок українського народу, виховувати культуру поведінки у громадських місцях
Обладнання уроку: презентація, відеокурс «Family album», роздатковий матеріал.
Хід уроку
I.Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
Прийом: Бесіда вчителя з учнями.
Teacher: Good morning, pupils! How are you today? Today we`ll continue our conversation about food and different places you can it in. By the end of the lesson you’ll be able to use word combinations and phrases, reserve a table and make order at the restaurants.
Мовленнєва зарядка.
Прийом: робота з прислів’ями. Доповнення та пояснення.
Teacher: Now, let’s start our work with the proverbs. Look at the screen, read the beginning of the proverb and complete it. Explain the proverb.
II. Розвиток мовленнєвих навичок та вмінь.
Прийом: робота з лексичними одиницями. Складання лексичної схеми та побудова речень з лексичними одиницями та розмовними фразами.
Teacher: To start with let’s draw the word map. What words can be associated with the word “Food”. Now let’s make the sentences with these words and spoken phrases.
Прийом 1: пояснення незнайомих слів.
Teacher: So, before listening to the dialogue look at the words which may be unknown for you and read their meaning.
Прийом 2: активне слухання тексту.
Teacher: Listen to the dialogue “At the South Street restaurant”.(відеокурс «Family album».)
Прийом 2: відповіді на запитання.
Teacher: You have listened to the small dialogue and now answer the questions.
А)Робота з лексичними одиницями.
Прийом 1: робота в парах. Підбір визначень до словосполучень. (роздатковий матеріал)
В) Письмо. Підбір слів.
Прийом 2: робота з тестом. Підбір слів.(роздатковий матеріал за завданнями ДПА)
Прийом 1: активне слухання діалогу та запис розмовних фраз для замовлення столика.
Прийом 2: перегляд відео сюжету «At the restaurant» (відеокурс «Family Album») та запис розмовних фраз для замовлення страв.
Прийом 1: робота в групах. Складання діалогів за поданими репліками.
Situation 1 - Making reservation.
Situation 2 – At the restaurant.
Прийом 2: робота в парах. Складання діалогів за зразками.
III. Заключна частина уроку.
Прийом: пояснення та запис домашнього завдання.
Teacher: At home, please, get ready to ask questions for the dialogue.
Прийом: оцінка учнями своїх результатів на уроці, висновки учителя.
Teacher: Friends, I am very satisfied with your work at the lesson. (Учні аналізують свою роботу на уроці, використовуючи розмовні фрази зі слайду). The lesson is over. See you tomorrow.