Клас 5 Дата 08.12.2020
Об’єкт проектної діяльності: Гольниця
Основна технологія: Технологія обробки текстильних матеріалів ручним способом.
Тема уроку: Презентація виробу. Оцінювання проектів.
Мета уроку:
Тип заняття: урок узагальнення знань, умінь і навичок.
Наочність: творчі проєкти учнів, виготовлені вироби.
Структура уроку
І. Організаційна частина – 1 хв.
ІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку – 1 хв.
ІІІ. Актуалізація опорних знань та життєвого досвіду – 7хв.
ІV. Мотивація навчальної діяльності учнів – 1 хв.
V. Презентація виготовлених виробів – 32хв.
VІ. Підведення підсумків уроку – 3 хв.
Хід уроку
І. Організаційна частина
Ведення учнів у кабінет до дзвінка вдягнутих у спецодяг;
Перевірка присутності учнів за рапортом чергового;
Перевірка підготовки учнів до заняття та організації їх робочого місця.
ІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку
Сьогодні наш урок проходить під девізом: «Наука і труд добрий плід дають».
Як ви думаєте чому саме під таким девізом? (Відповіді учнів).
Тема уроку «Презентація виробу. Оцінювання проектів».
Знати: критерії оцінювання.
Уміти: презентувати свої вироби.
Сьогодні, кожен із вас повинен поставити собі за мету якнайкраще презентувати свій виріб.
ІІ. Актуалізація опорних знань та життєвого досвіду
Вступна бесіда
Ми з вами завершуємо працювати над проєктом «Гольниця». В нас сьогодні останній урок - презентація виробів, тому я вам пропоную повторити вивчений теоретичний матеріал з цієї теми у вигляді кросворду.
Як ми будемо працювати: я вас розділю на 2 групи так як ви сидите,і роздам кросворд, ви повинні його розгадати. Та група дівчат, яка перша правильно розгадає кросворд, кожна з вас отримає додатковий бал до презентації виробу. Коли розгадаєте ми всі разом перевіримо правильність розгадування. У вас є основне слово «Презентація» яке допоможе у розгадуванні кросворда.
Роздаю кросворди. (Додаток1)
ІV . Мотивація навчальної діяльності учнів
Ви приклали багато зусиль над виготовленням гольниці та написанням проекту. Вивчали літературу по даній темі, шукали моделі-аналоги, що стосується обраної теми. Розробили власну конструкцію виробу. Старались якісно виготовити виріб, красиво його оздобити і оформити проект.
Тому від вашої презентації залежить оцінка результату вашої навчальної діяльності. Настав час презентувати ваші роботи.
V. Презентація виготовлених виробів
(Учні презентують свої вироби)
Оцінюють вчитель, перша та друга група кожного учня (таблиця1)
VІ. Підведення підсумків уроку
Після сьогоднішнього уроку, я зрозуміла, що … (учні висловлюють свої думки)
Критерії оцінювання учня:
Критерії оцінювання учня:
Таблиця оцінювання
№ п/п |
Прізвище та ім’я учня |
Самооціка |
Оцінка 1 групи |
Оцінка 2 групи |
Оцінка вчителя |
Додаткові бали |
Середній бал |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
1