Урок.Презентація."Повторення вивченого за початкову школу (гра будинок)"

Про матеріал

План—конспект уроку

Тема. Повторення та узагальнення матеріалу за початкову школу.

Мета: у цікавій та доступній формі повторити вивчене за початкову школу та вдосконалити їх; вправно користуватися таблицями множення та ділення; розвивати пізнавальні здібності учнів

Обладнання:інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Вступ

ІІ. Організація класу.

Перевіряється готовність учнів до уроку, в журналі відмічаються прізвища відсутніх учнів.

ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.

Киця Мура хоче побудувати будинок. Але вона погано вчився в школі. На уроках завжди гралася, та була не уважна. І тепер не знає як робити ті чи інші розрахунки. Тому нам потрібно допомогти розв'язати задачі та вправи Нашій киці.

Для цього потрібно вибрати задачі або вправи (елементи будинку) на свій смак, або за пропозицією вчителя.

Якість виконаних робіт по будівництву вчитель оцінює в кінці уроку

  • 1)Обчислити.

68316+35697=

74825-67548=

420959=

3528:24=

43070+714:51809=

  • 2)Розв'язати рівняння.

24X=7320

X+549=725

Розв'яжіть задачу

  • 3)За дві шапки заплатили 90 грн. Скільки коштують чотири таких шапки?
  • 4)Знайдіть довжину кімнати прямокутної форми, якщо її площа 28, а ширина 4 м.
  • 5)На одній часі терезів 5 кг яблук , а на другій—40000ггруш. Що важче ?
  • 6)За три дні продали 2 т зерна. Першого дня 570 кг, другого на 400 кг більше, ніж першого. Скільки яблук продали третього дня?
  • 7)Плитку шоколаду поділили на 9 частин. Ірина з'їла 3 частини, Василь-2. Яка частина шоколаду залишилася: більша чи менша ?

VІІ. Підведення підсумків уроку

VІ. Домашнє завдання.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Гра: Будинок. Математика, 5-й клас. Виконав вчитель математики Богданівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів—ДНЗ (ясла-садок)” Торішня Валентина Миколаївнаstyle.font. Sizestyle.color

Номер слайду 2

Тема. Повторення та узагальнення матеріалу за початкову школу. Мета: у цікавій та доступній формі повторити вивчене за початкову школу та вдосконалити їх; вправно користуватися таблицями множення та ділення; розвивати пізнавальні здібності учнів

Номер слайду 3

Киця Мура хоче побудувати будинок. Але вона погано вчився в школі. На уроках завжди гралася, та була не уважна. І тепер не знає як робити ті чи інші розрахунки. Тому нам потрібно допомогти розв'язати задачі та вправи Нашій киці. Для цього потрібно вибрати задачі або вправи (елементи будинку) на свій смак, або за пропозицією вчителя. Якість виконаних робіт по будівництву вчитель оцінює в кінці уроку

Номер слайду 4

3528:24=74825-67548=4209x59=43070+714:51x809=74825-67548=24x=7320 X+549=725 За дві шапки заплатили 90 грн. Скільки коштують чотири таких шапки?Знайдіть довжину кімнати прямокутної форми, якщо її площа 28, а ширина 4 м. За три дні продали 2 т зерна. Першого дня 570 кг, другого на 400 кг більше, ніж першого. Скільки яблук продали третього дня?Плитку шоколаду поділили на 9 частин. Ірина з'їла 3 частини, Василь-2. Яка частина шоколаду залишилася: більша чи менша. На одній часі терезів 5 кг яблук , а на другій—40000г груш. Що важчеrppt_x

Номер слайду 5

Дякую за допомогу!!! Мур-р-р-р-р м'яв.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
  1. Стаценко Михайло
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Васьківська Тетяна Миколаївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
pptx
Додано
16 червня 2018
Переглядів
7788
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку