Урок "Речі в кімнаті. Облаштовуємо приміщення"

Про матеріал
Повторити та закріпити слова з вивченої теми. Вправляти дітей у вживанні прийменників місця. Вдосконалювати уміння вживати вивчений матеріал в усному мовленні. Розвивати навички читання, письма, аудіювання, усного мовлення. Виховувати дбайливе ставлення до речей.
Перегляд файлу

Клас: 3

Тема: Речі в кімнаті

 Мета: Повторити та закріпити слова з вивченої теми. Вправляти дітей у вживанні прийменників місця. Вдосконалювати уміння вживати вивчений матеріал в усному мовленні.

Розвивати навички читання, письма, аудіювання, усного мовлення.

Виховувати дбайливе ставлення до речей.

Тип уроку: закріплення знань

Обладнання: презентація, ноутбук, проектор, м̕ яч, іграшкове крісло, іграшка собачки, підручник, зошит, зображення меблів для роботи в групах, зображення кімнат, інструкції для роботи в групах.

 

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання.

2. Повідомлення теми і мети уроку.

Запис дати у зошиті.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вірш «Little Mouse»

4. Фонетична розминка.

- Сьогодні на уроці нам знадобиться уміння читати слова з буквосполученнями, зображеними на дошці. Давайте потренуємось це робити.(Завдання на дошці).

oo- look, book, cook, good, room, goose, broom

sh- she, shelf, short, fish

ch- chair, chicken, choose, Chuck

ІІ. Основна частина у року

1. Повторення вивченої лексики

Презентація (слайди  1-8 )

Здійснити повторення вивчених слів за загадками

2. Повторення вивченої лексики на попередньому уроці

Презентація (слайди 8-12)

Дидактична гра «Hot potatoe»

3. Повторення правопису вивченої лексики.

На дошці зображене ключове слово. Діти , виходячи по одному до дошки, записують по колу вивчені слова.

4.Закріплення грамматичного матеріалу

Повторення прийменників місця.

На дошці зоброжена схема вживання прийменників місця in, on, under, next to, on the left, on the right.

Діти повторюють слова за вчителем та перекладають їх на українську мову.

Дидактична гра «Where is the dog»

T: - Where is the dog?

C: - It is on the armchair (under the armchair, next to the armchair).

5. Фізкультхвилинка.

Виконується під супровід пісні «If you are happy»

6. Уведення вивчених ЛО в речення.

На магнітній дошці розміщені картки зі словами, з яких діти мають скласти речення та записати їх у своїх зошитах.

Діти по черзі виходять до дошки і ,  розміщуючи картки в правильній послідовності, читають і перекладають на українську мову речення.

The chair is next to the sofa.

The mirror is on the wall.

The sofa is under the window.

The computer is on the desk.

7. Закріплення вивченого матеріалу в групах.

На окремому столі розміщені окремі зображення меблів. Кожна група дітей отримує текст з описом місця знаходження речей кімнаті та аркуш із зображенням самої кімнати, також клей.

Завдання 1. Кожна група читаючи текст, обирає певний набір зображень та приклеює їх на малюнку згідно з описом у тексті.

Text 1. This is a room. There is a carpet on the floor. There is a table under the window. There is a TV on the table. There is a wardrobe next to the window on the left. There is an armchair next to the window on the right.

Text 2 . This is a room. There is a carpet on the floor. There is a desk under the window. There is a computer on the desk. There is a bookcase next to the window on the right. There is a chair next to the window on the left.

Завдання 2. Капітани команд по черзі виходять до дошки, демонструючи одержане зображення, читають текст , супроводжуючи показом.

ІІІ. Заключна частина уроку

1.  Підведення підсумків уроку.

-  Які слова ми сьогодні повторили на уроці ?

- Що найбільше вам сподобалось на уроці?

2. Домашнє завдання

Вправа 4 с. 42 читати і перекладати. Намалювати свою кімнату.

1. Виставлення оцінок. Аналіз відповідей.

2. Закінчення уроку.

- The lesson is over. Goodbye!

doc
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
23 січня 2020
Переглядів
754
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку