Цілі уроку : -Удосконалювати навички читання, письма та усного мовлення.
-Формувати навички читання часу за годинником.
-Розвивати пізнавальні інтереси учнів.
- Виховувати зацікавленість у розширенні знань.
Кравчук Л. К. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі Маневицький рн.
Волинська обл..
План-конспект уроку англійської мови .3 клас. За підручником О. Карпюк
Тема уроку: Робочий день школяра. Читання часу за годинником.
Цілі уроку : -Удосконалювати навички читання , письма та усного мовлення.
-Формувати навички читання часу за годинником.
-Розвивати пізнавальні інтереси учнів.
- Виховувати зацікавленість у розширенні знань.
Очікувані результати : Учні мають навчитись читати час за годинником;
Складати речення про робочий день ;
Розповідати про робочі та вихідні дні.
Обладнання : підручник , конспект , картки з словами , ілюстраційні матеріали.
Хід уроку
І . Вступна частина.
Введення в англомовну атмосферу:
-Привітання з класом.
- Бесіда з черговим учнем.
- Мовна зарядка:
А) скласти розірвані слова ( дні тижня)
Sun day
Mon day
Tues day
Wednes day
Thurs day
Fri day
Satur day
В) Розмістити дні тижня в правильному порядку , сказавши який день - перший ,другий , … і останній.
С) Скласти розповідь про робочі та вихідні дні:
Monday , Tuesday , Wednesday , Thursday , Friday are working days.
Saturday and Sunday are rest days.
ІІ. Основна частина уроку.
Читання часу .
Словникова робота. Лексика до теми « Годинник «
Clock, watch , alarm –clock, second , minute , hour ,face of the clock , hands of the clock.
Read and remember: I am running night and day,
But I never run away.
Mind the clock
And keep the rule,
Always come
In time to school.
Sixty seconds make a minute ,
Sixty times the clock ticks in it ,
Sixty minutes make an hour .
To stop the time we have no power.
It is 1 ( one ) o’clock. It is 5 ( five ) o’clock . It is 7 ( seven ) o’clock.
Повторення лексики попереднього уроку по темі « Робочий день школяра»
Wake up, wash , dress , have breakfast .
Читання речень вправи 2 , ст. 58
Обговорення режимних моментів у дні школяра
Ознайомлення з новими словами:
Have lunch, do homework , club , after , go to bed , help , must.
Використання нових слів у реченнях :
I have lunch at 1 o’clock.
I do my homework at 4 o’clock .
After lessons we have some clubs.
I help my mother after dinner .
I go to bed at 9 o’clock in the evening.
Запис речень з новими словами у зошити.
Розвиток діалогічного мовлення.
Запитай товариша по парті : Коли ти маєш полуденник ?
Коли ти виконуєш домашні завдання ? Коли ти допомагаєш мамі ?
Коли ти лягаєш спати?
Робота з ілюстративними матеріалами.
А) На картинках зображені годинники.
Сказати реченням котра година і записати на дошці.
В) На картинках зображені діти в різних режимних моментах.
Сказати реченням що роблять діти , о котрій годині ,речення записати на дошці.
ІІІ. Підсумки уроку.
Короткий огляд вивченого на уроці.
Що нового дізнались на уроці ?
Що було найцікавіше? Що було тяжко запам,ятати?
Аналіз роботи учнів на уроці:
Хто був самий активний ? Кому над чим потрібно працювати?
Яку оцінку ти поставиш собі за урок?
Яку оцінку заслуговує весь клас ?...
Домашнє завдання: Вправа 4 , стор. 61 ( підручник )