Урок
Тема: я, моя родина, мої друзі
Підтема: Щоденні справи
Цілі: ознайомити з новими лексичними одиницями, практикувати у реченнях та мовленні; розвивати довготривалу пам'ять, увагу, мовну здогадку, уміння логічно, послідовно викладати думки іноземною мовою, самостійно планувати мовленнєвий вчинок; повторити правила вживання Present Simple,Present Continuous, виховувати вміння планувати свій день.
Очікувані результати: на кінець уроку учні складатимуть міні-розповіді та діалоги з новими лексичними одиницями за поданим набором фраз.
Обладнання: вправи, тексти підручника, граматичний стенд.
Перебіг уроку
І. Оголошення теми, мети:
II. Основна частина.
2.1. Мовні вправи.
2.1.1. Фонетичні вправи. С. 43 (фонетичне опрацювання лексичних одиниць).
2.1.2. Перевірка знання ЛО.
2.2. Мовленнєві вправи. Бесіда.
Do you get up early on week days?
Do you take a morning shower?
Who does your bed?
Does your mother call you for breakfast?
When do you pack your schoolbag: in the evening or in the morning?
What is your morning fitness programme? ( to go for a morning jog, to do morning exercises)
What are your morning duties? ( to do thw bed, to clean after breakfast)
2.3. Перевірка домашнього завдання впр.VIII c.50 письмово.
2.4. Введення лексичних одиниць. С. 51.
2.4.1. Фонетичне опрацювання ЛО.
2.4.2. Семантичне опрацювання ЛО.
To resume one’s classes- поновлювати заняття
To become oneself again- знову стати самим собою
2.5. Опрацювання лексики у мовленні.
2.5.1. Впр.І, с.51 (виконання згідно установки)
2.5.2. Впр.II, с.52
Read the afternoon rap and say how it differs from your weekly schedule.
2.6. Grammar.
2.6.1. Повторення вживання слів частотності, складання речень з ними.(Present Simple, Present Continuous)
Впр.1, с.52
2.6.2. Правило .Впр.3, с.53
2.6.3. Граматична гра. Контрастування часів Present Simple, Present Continuous.
Впр.2, с.52
Домашнє завдання:
ІІІ. Заключна частина. Підведення підсумків. Виставлення та коментар оцінок.