Клас:5
Тема: Шкільні предмети
Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО.
Повторити та активізувати лексику теми.
Тренувати учнів у вживанні кількісних та порядкових числівників.
Розвивати вміння діалогічного мовлення.
Практикувати учнів у читанні та письмі.
Виховувати спостережливість та увагу; виховувати толерантне відношення один до одного.
Обладнання: Підручник, картки, дошка.
Хід уроку
І Початковий етап
1) Привітання
Good morning, children. How are you? I’m glad to see you.
2) Повідомлення теми та мети уроку.
Today we are going to speak about school subjects and numbers. You’ll learn new words, read and discuss texts, do many exercises and practice your pronunciation and writing skills. Let’s start our lesson.
3) Перевірка домашнього завдання
And first of all tell me what was your homework? What should you do?
4) Уведення в іншомовну атмосферу.
Game “Guess school subjects”
1. You learn to speak English at this lesson.
2. You paint at this lesson.
3. You use number at this lesson.
4. You sing songs at this lesson.
5. You learn about seas, rivers and weather at this lesson.
ІІ Основний етап
1.Подання тексту для читання.
1) Етап підготовки до читання
а) Впр. 1, с. 26
( учні ланцюжком відповідають на питання)
б) Подання нових ЛО.
2) Етап читання.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Учні по черзі читають знайдену інформацію.
б) Впр. 3,с. 26 ( учні відповідають на питання).
2. Фізична та фонетична розминка.
If you are happy
If you are happy and you know it
Clap your hands
If you are happy and you know it
Clap your hands
If you are happy and know it
And you really want to show it
If you are really want to show it,
Clap your hands.
3.Подання й відпрацювання граматичного матеріалу.
1) Пояснення граматичного матеріалу
Кількісні числівники (cardinal numbers) вказують на кількість живих істот, предметів, явищ. Вони відповідають на питання «скільки?»
Порядкові числівники (ordinal numerals) вказують на порядок об'єктів, їх порядковий номер. Вони відповідають на питання «котрий?». Більшість порядкових числівників утворюється від кількісних за допомогою закінчення -th.
2)Впр. 1, с.27(самостійне виконання вправи учнями)
3)Впр. 2, с. 27 ( клас поділяється на дві команди: одні кажуть парні числівники,а інші непарні від 1 до 30)
4) Впр.3, с. 27
5) Впр. 4, с 28 ( учні ланцюжком ставлять один одному питання та відповідають на них за прикладом)
ІІІ Заключний етап
1 Домашнє завдання
Вивчите правило про числівники.
2. Підведення підсумків уроку.
Today we are spoke about school subjects and numbers. Let’s check how well you know cardinal and ordinal numbers.