Урок 1
Клас: 3
Тема: “ Шкільне життя ” ( “Welcome Back to School”)
Підтема: “Дні тижня. Навчальні предмети ( Days of the Week. School Subject ) ”
Цілі уроку: формувати навички вживання нових лексичних одиниць у мовленні, діти мають вміти читати, розуміти, правильно вимовляти та використовувати нові ЛО по темі «Дні тижня. Навчальні предмети» в усному та писемному мовленні;
розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, увагу, пам'ять, вміння спілкуватися іноземною мовою;
виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, до навчальних предметів, до навчання вцілому; вчити учнів бути уважними, організованими та активними;
розширювати кругозір учнів.
Обладнання: підручник для 3 класу ( Карпю’к О.Д.), тематичні малюнки “School Subjects”
картки з індивідуальними завданнями, картки зі знаками фонетичної транскрипції, компꞌютер, проектор.
Тип уроку: урок формування лексичних навичок
Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Привітання
T: Good morning, children!
P-s: Good morning, teacher!
T: I’m glad to see you today. Sit down, please. How are you, my dear friends?
P-s: We are fine. Thank you!
T: How are you, Ann, …? ( T- P1, P2, P3)
P-s: I’m fine/ bad
T: Are you sad?
P-s: No, we are not!
T: Are you merry?
P-s: Yes, we are!
T: Are you clever?
P-s: Yes, we are!
T: Who is on duty today?
P: I am.
T: Who is absent today?
P: All are present.
-1-
2. Повідомлення теми й мети уроку
T: Dear children, the topic of our lesson is “Days of the Week. School Subjects”. Today we’ll read, write, speak and sing a song in English / Любі діти, темою нашого уроку є « Дні тижня. Шкільні предмети». Сьогодні ми навчимося правильно вживати у мовленні нові слова, читати їх та писати і розучимо нову пісеньку.
2.Уведення в іншомовне середовище
1) Мовленнєва зарядка :
T:
T: Do you remember our little friend without a house?
Ps: Yes!Itꞌs a mouse!
T: Yes, right you are!Letꞌs revise the poem!( Давайте повторимо вірш!)
« Little Mouse, little Mouse!Where is your house?»
«Little Cat, little Cat, I have no flat! I am a poor mouse, I have no house!»
«Little Mouse, little Mouse! Come to my house!»
«Little Cat, little Cat, I cannot do that! I am a clever mouse, Iꞌll not come to your house!
You want to eat me up!»
II. Основна частина уроку.
3 ) колективна робота: учні читають слова «ланцюжком», підвищуючи темп, вчитель виправляє помилки
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. |
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Maths English Art Reading Sport Music Ukrainian IT Nature
|
[ sΛndi ] [ mΛndi ] [ ‘tju:zdi ] [ ‘wenzdi ] [ ‘ θз:zdi ] [ ‘fraidi ] [ ‘sætədi ] [ mæθ ] [ ‘ingli∫] [ a:t ] [ ‘ridiŋ ] [ spo:t ] [ ‘mjuzik ] [ ,ju:’kreiniən ]
|
неділя понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота математика англійська мова малювання читання фізичне виховання музика українська мова інформатика природознавство |
4)колективна робота: читання нових слів за методом «поп-корн» (один учень читає, всі разом повторюють, а інший – переклад);
5 )робота в парах: учні читають слова «наввипередки» ( хто швидше);
2. Розвиток орфографічних навичок учнів
1) Робота в парах ( HO1): З’єднай слова з перекладом
Card 1( HO1)
Match the words with their transcription and Ukrainian equivalents
Sunday [ ‘wenzdi ] п’ятниця Monday [ ‘θз:zdi ] неділя Tuesday [ ‘mΛndi ] понеділок
Wednesday [ ‘fraidi ] четвер Thursday [ ‘sΛndi ] п’ятниця Friday [ ‘sætədi ] середа Saturday [ ‘tju:zdi ] вівторок
|
Card 2( HO1)
Match the words with their transcription and Ukrainian equivalents
Maths малювання English читання Art математика Reading музичне мистецтво Sport англійська мова Music фізичне виховання Ukrainian українська мова IT інформатика
|
Make up the words. Write these words into your exercise-books according to the order of the days of the week and read them |
|
3. Фізкультхвилинка (проводить учень)
T: Are you tired, pupils? Let’s do some physical exercises. Stand up!
One, two, three!
Look at me!
Hands up!
Hands down!
Hands on hips!
And sit down!
4. Розвиток навичок читання ( робота з підручником):
1) Повторення правил читання зі звуками [ a: ], [ æ ], [ ju ], [ з: ] – Впр. 2, с.49
2) Подання тексту для читання “ Bill’s Timetable” , Впр. 2, с. 49:
5. Активізація вивченого матеріалу
Game « A Yellow Ball» Учні ловлять мꞌяч та говорять слово англійською мовою.
Vl. Заключна частина уроку.
1)Пояснення домашнього завдання:
2) Підведення підсумків уроку
T: Today, we’ve practiced to use the names of the days of the week and school subjects. Now letꞌs create your own ideal timetable! Сьогодні ми з вами по практикували вживання назв днів тижня та шкільних предметів.А зараз давайте складемо ваш власний ідеальний розклад!
3) Оцінювання і коментар
T: You are good pupils. Sergiy, your mark is…because…
4)Прощання
T: Good bye, children!
P-s: Good bye, teacher!
1