Урок "Складаємо меню"

Про матеріал
Матеріал уроку допоможе вдосконалювати вживання у мовленні лексики з теми “Food. Products. Cooking”, навчати складати меню з різноманітних страв
Перегляд файлу

Урок англійської мови у 6 класі

Тема: Складаємо меню

Мета: навчальна – вдосконалювати вживання у мовленні лексики з теми “Food. Products. Cooking”, навчати складати меню з різноманітних страв; розвиваюча – розвивати  навички письма й усного мовлення, формувати  лексичні  навички, розвивати мислення, уяву; виховна – виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Тип уроку: урок розвитку мовленнєвих навичок

Обладнання: мультимедійний проектор, підручник, роздатковий матеріал.

План.

  1. Організаційний момент.
  2. Бесіда з учнями. Введення в іншомовну атмосферу.
  3. Фонетична зарядка.
  4. Перевірка домашнього завдання.
  5. Повідомлення теми і мети.
  6. Виконання тренувальних вправ.
  7. Підсумок уроку.
  8. Оцінювання учнів.
  9. Пояснення виконання домашнього завдання.

Хід уроку.

1. Організаційний момент.

Good morning, boys and girls! I am so glad to see you again. Take your seats, please.

2. Введення в іншомовну атмосферу. Бесіда з учнями.

How are you today? Are you full of energy?

Where do you take your strength from?

What food brings you much energy?

3.Фонетична зарядка.                    

                            

I like pizza,

You like cheese.

We like ice – cream!

Ice – cream, please!

 

4. Перевірка домашнього завдання.

Учні читають текст вправи 7 на ст.51 і пояснюють, які дієслова вставили у речення. Учні, які вдома складали запитання, ставлять їх своїм однокласникам, а ті в свою чергу відповідають. (2 учні)

 

5. Повідомлення теми і мети.

At the lesson we are going to speak about  different  dishes and we’ll try to make the menu.

 

6. Виконання тренувальних вправ.

1) Знайти і прочитати відповідні англійські слова та їх визначення, що записані на слайді. Перекласти українською.

Teacher: Match the words with their definitions and translate into Ukrainian.

  • 1.starter             a) a sweet dish at the end of the meal
  • 2. main course   b) something for not to be thirsty
  • 3. dessert           c) the first dish in the meal
  • 4. drink              d) the most essential dish of a meal

 

  • 1.starter             a) the first dish in the meal
  • 2. main course   b) the most essential dish of a meal
  • 3. dessert           c) a sweet dish at the end of the meal
  • 4. drink              d) something for not to be thirsty

2) Робота в групах. За 2 хвилини обговорити і назвати приклади страв і напоїв для ілюстрації кожної слова.

Teacher: I want you to work in groups to name two or three examples of dishes and drinks for starters, main courses, desserts, drinks. Then one pupil from each group will tell us your examples.

3) Складання опорної схеми на дошці.

Teacher: Lets make the mindmap on the blackboard. One pupil writes down one  dish or drink.

 Starters Main coursesDesserts Drinks

4)  Лексична гра Знайди заховані слова.

Let’s recollect  the names of some dishes. You can find these 10 hidden words among the letters of the English alphabet.

o

m

e

l

e

t

t

e

r

h

n

i

p

e

a

p

i

z

z

a

f

p

u

d

p

a

s

d

p

y

n

o

d

c

a

y

t

j

a

o

c

r

d

g

n

t

o

k

s

g

h

r

i

b

c

e

a

l

t

h

i

i

n

h

a

w

s

i

a

u

p

d

g

n

k

r

t

o

u

r

s

g

c

d

e

e

f

h

m

t

m

e

s

s

a

u

s

a

g

e

 

The hidden words: omelette, porridge, pancake, sausage, pasta, pizza, chips, toast, pudding, yoghurt.

 

5) Фізкультхвилинка. Гра “Simon says

 

6) Вправа “Мікрофон“. Вчитель у ролі офіціанта, якому учні роблять замовлення.

Teacher: I will be a waiter, you will be the visitors of the restaurant. Please, quickly answer the question ”What would you like to order?”

Pupils: I would like to have … because…

 

7) Інтерактивна вправа Акваріум.  Двоє учнів грають ролі журналіста й зірки, запрошеної на кулінарну програму. Журналіст ставить зірці запитання про кулінарні вподобання, учні на місцях уважно слухають відповіді, щоб потім обговорити у групах почуте й представити спеціальне меню для зірки.

Teacher: Now we are going to visit the cooking TV program. We’ll have two main participants - a journalist (he will ask questions) and a star (he will answer the questions). The other pupils will be cooks and they will listen to the answers and make up the proper dinner menu for this star. Then we’ll decide which menu was the best.

Questions:

  1. What do you usually have for breakfast?
  2. What is your favourite dish?
  3. How many times a day do you eat?
  4. Do you have supper?
  5. When do you eat the last time a day?
  6. Do you have dinner on the go?
  7. What is your favourite dessert?
  8. What drinks do you prefer?
  9. Are you a vegetarian?

8) Диференційованi завдання.

Слабші учні вставляють пропущені слова у речення (письмово), сильніші отримують картки зі списком меню ресторану, їх завданням є написати коротку рекламу цього ресторану.

Teacher: Some pupils will get the cards with the list of dishes of different restaurants. They have to write the short advertisement of this restaurant.

                                                                          

 

Some pupils will get the task to fill in the necessary words on the cards.

1. I would like to cook .

2.Yesterday my mother cooked  .         

3. The pupils have   at school.

4. My sister can boil very well.  

5. Are you eating banana now?   

6. Kids must drink every day.        

 

7.Підсумок уроку.

Today we tried to make up the menu. You did all your best to do all exercises correctly. Now you can speak about your favourite dishes and create your own interesting menu.

 

8. Оцінювання учнів.

9. Пояснення виконання домашнього завдання.

1. Повторити слова.

2. Придумати і записати меню шкільної їдальні на тиждень.

 

docx
До підручника
Англійська мова (6-й рік навчання) 6 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
28 лютого 2020
Переглядів
3029
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку