Урок "Сучасні види спорту"

Про матеріал
Урок розроблено з урахуванням можливості використання інструментарію в умовах дистанційного навчання.
Перегляд файлу

КОНСПЕКТ ДИСТАНЦІЙНОГО УРОКУ

ЗА ТЕМОЮ «СУЧАСНІ ВИДИ СПОРТУ» 10 КЛАСС

Підтема: Сучасні види спорту

НЗЛ: Здоров`я та безпека

Мета:

  • дотримуватися відповідних і доцільних тактик і стратегій міжособистісного спілкування, ураховуючи важливість використання невербальних засобів спілкування (тональність, структура висловлення, вираз обличчя, зоровий контакт);
  • продукувати зв’язне й логічне мовлення;
  • систематизувати й узагальнити знання за темою;
  • виховувати  дбайливе ставлення до свого здоров’я.

Формування ключових та предметних компетентностей:

  • Спілкування іноземною мовою (прищеплювати позитивне ставлення до вивчення англійської мови
  • Комунікативна (сприяти  розвитку  навичок спілкування );
  • Соціальна (сприяти формуванню самостійності, активності, творчої ініціативності, вміння працювати в групах );
  • Здоров’язбережувальна (усвідомлення важливості заняття спортом як складової здорового способу життя.
  • Уміння вчитися впродовж життя (розвивати самостійне мислення, ініціативність, бажання до пізнання нового).

Форми й методи роботи: Бліц-турнір, фронтальне опитування,

знайди зайве, з`єднай слово з його визначенням, робота в групах « Доведи думку», «Ажурна пилка», вибіркова робота за презентацією, True/False,

« Мозковий штурм», самоаналіз навчальної діяльності, самооцінювання.

Обладнання: комп’ютер \ смартфон , додаток “Meet”, додаток Quizlet, онлайн- підручник з англійської мови, презентація.

Тип уроку: урок формування умінь та навичок.

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Do you know the main sport terms?

Let’s check your knowledge https://quizlet.com/ru/408832098/sport-flash-cards

3. Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація освітньої діяльності.

Different people spend their free time in different ways. Some like traveling, reading books, some listing to music, some enjoys going to the theater and concerts. A lot of people in our country spend too much time watching TV and not enough time taking exercise. How fit are you? Do you exercise more than three times a week? As you can see, today we are going to speak about sport in our life.

У вас є картка з табличкою (вчитель надіслав заздалегідь у Google Classroom), в яку внесено перелік вмінь, якими ви зможете оволодіти протягом уроку. Навпроти кожного пункту в кінці уроку я пропоную вам зробити примітки, які допоможуть зрозуміти чого вам вдалось досягти і чому слід приділити увагу.

Картка № 1

 

can

can, but need

some help

can not

to express your own attitude to sport

 

 

 

 

to speak about your favourite kind of sport

 

 

 

to speak about your favourite sportsman

 

 

 

 

 

 

II.Основна частина уроку

1. SPEAKING Розвиток навичок говоріння

1) Активізація лексичних одиниць, вивчених на попередньому занятті. 

https://quizlet.com/408832098/test

Find the word that doesn’t belong. ( знайди зайве)   2 бали

 

Слайд № 1

     1. Golf                     tennis                  track                      soccer

2. Jumper                 cook                    diver                     chess-player

3. Stadium               classroom            gym                      skating-rink

4. Festival                match                  contest                  competition

5. Prize                    cup                       medal                   winner  

Match the sport and the description ( з`єднай слово з його визначенням) 2 бали

 

Слайд № 2

     1. tennis               a. is done in water

2. jogging  b. a boat is need for it

3. swimming              c. is a team sport

4. fencing  d. is played by two or four with a ball

5. skiing            e. can be done alone

6. skating  f. wind is necessary

7. rowing  g. is done on ice

8. hockey  h. swords are used for it

9. sailing            i. snow is necessary for it

10. boxing  j. can only be done by two

 

3. LISTENING Розвиток навичок аудіювання https://quizlet.com/408832098/spell

Task 2 (2 бали) https://quizlet.com/551832658/spell

III. Заключна частина уроку

  1. FEEDBACK  Рефлексія
  1. « Мозковий штурм» ( Подумайте і дайте відповідь на наступні питання)

Починайте свою відповідь наступними словами (слайд № 3):

  • To my mind…
  • As for me…
  • I should say…
  • If you ask me…
  • I’m absolutely crazy about…

Оцінювання результатів роботи (за виконання завдань учні отримували бали,також вчитель може додати бали за активну співпрацю протягом відео-ефіру).

Домашнє завдання:

  1. p. 125 Sport: Taking up or Giving up ( прочитати і перекласти текст у підручнику)
  2. *  Завдання за бажанням Написати твір « З ким із відомих спортсменів я хотів би бути друзями і чому?

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (9-й рік навчання, рівень стандарту) 10 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
13 грудня 2021
Переглядів
480
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку