Ознайомити учнів з мистецькими сайтами.Вміння працювати з гаджетами.
Метод емоційно-смислової драматургії..
Образотворче мистецтво
Тема. Сюжети з творчого життя Олександра Мурашка
Мета уроку.
Навчальна - ознайомити учнів з мистецькими сайтами; з кроками пошуку інформації; з створенням творчих презентацій
Розвивальна - розвивати вміння насолоджуватися творами відомих українських художників; аналізувати їх; формувати естетичні почуття ,смак; активізувати Ініціативу учнів
Виховна – прищеплювати зацікавленість художниками та творами образотворчого мистецтва
Обладнання. Гаджети, інтерактивна дошка
Тип уроку. Комбінований урок
Хід уроку
I. Організаційний момент. Вітання.
II.Актуалізація опорних знань. Асоціаціі «Художник»
III.Повідомлення теми і завдань уроку.
-Сьогодні ми попрацюємо над творчістю одного з українських художників.
А саме творчість якого художника ,дізнаємося разом.
IV. Сприйняття і усвідомлення навчального матеріалу.
*Розповідь учителя. Працюємо за планом.
1.Об’єднатися у групи(фішки)
2.Відкрити за допомогою Vibera відправлені на гаджети посилання. https://zn.ua/ukr/SOCIUM/karusel_oleksandr_murashko__hudozhnik_koloru.html- біографічні данні
https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2521781-murasko-1-na-konikah-po-vicnosti.html
Музика https://www.youtube.com/watch?v=pL7LkICc-oU
https://www.youtube.com/watch?v=q4NdDZ4INlM
3.I група. Створити за першим посиланням(3-4слайди) презентацію сюжетів з біографії Олександра Мурашка.
4.IIгрупа. Створити за другим посиланням(3-4слайди) галерею картин Олександра Мурашка.
5.IIIгрупа. Підібрати за посиланням музичний супровід до презентації картин
Олександра Мурашка.
6.IVгрупа. Створити за другим посиланням театралізовану презентацію картин Олександра Мурашка.
V. Презентація роботи груп.
VI. Підсумок уроку. Інтерактивний прийом «Мікрофон» Оцінювання.