Урок "Телебачення. Написання повідомлення."

Про матеріал

На уроці приділяється увага розвитку навичок читання, письма та аудіювання по темі "Телебачення" та практикується вживання дієслова "to be" в Past Simple.

Перегляд файлу

Тема: Телебачення. Написання повідомлення.

 

Мета: Навчати писати  повідомлення використовуючи минулий простий час. Розвивати навички письма, читання та аудіювання. Розвивати навички роботи в групі та креативність. Виховувати культуру писемного мовлення.

 

Очикувані результати: На кінець уроку учні зможуть писати СМС повідомлення використовуючи лексику по темі «Телебачення» та Past Simple.

 

Обладнання: ноутбук, смарт дошка, роздатковий матеріал, ножиці, папір, клей.

 

 

Хід уроку

 

  1. Організаційний момент. План уроку було створено за допомогою інтернет додатку Cacoo.

https://cacoo.com/diagrams/xybZvdnY87ViRVKR/32A9F

 

 

        

 

 

  1. Warming up. Повторення вивченої лексики за допомогою додатку

Learning apps. https://learningapps.org/display?v=p55eepq1a18

Учні повинні зєднати назву телепередачі з відповідним малюнком.

 

 

 

 

 

  1. Аудіювання.

https://www.youtube.com/watch?v=VB63VnavjLg&index=10&list=LLtGhkWkXx0kwncAlIq0XoKA&t=0s

Учні отримають аркуші із переліком телевізійних передач. Коли вони ознайомились з ним, дивляться відео з прикладами  

     телепередач та відмічають їх послідовність в таблиці.

 

TV Programme

 

Cartoon

 

Reality show

 

Game show

 

Talk show

 

Cookery show

 

Weather forecast

 

The news

 

Documentary

 

Film

 

Soap opera

 

Sports programme

 

Sitcom

 

Music programme

 

Під час другого прослуховування учні перевіряють свої відповіді.

 

  1. Граматика. Past Simple.

 Учні повторюють вживання was/ were  в стверджувальних реченнях за допомогою вправи

https://agendaweb.org/verbs/tobe-past-simple/index.html

 

            

 

 

 

 

  1. Читання.

Перед першим читанням учні ознайомлюються із таблицею з різними прикладами емоцій, які можуть викликати телепрограми. Вони шукають відповідні малюнки в тексті. Під час читання учні відповідають на запитання після тексту. На післятекстовому етапі учні шукають приклади речень в минулому часі.

 

 

 

Read the text and answer the questions.

Why Alex was not at school?

What programme did he like?

What programme was boring?

Hi Max,

Sorry, I wasn’t at your Birthday party,

 I was ill .

I was at home and watched TV. I watched a sitcom on 1+1 and it was !!!

I didn’t watch the documentary on Mega because it was .

My favourite cartoon The Simpsons was on Pixel and it was !!!!

Did you watch it yesterday?

 What was our homework?

Bye.

Alex

 

 

  1. Фізкульхвилинка.

https://www.youtube.com/watch?v=p4gNCR0HVuk

 

  1. Письмо.

Учні працюють в групах. Їм потрібно написати СМС повідомлення другу про тетепердачі, які вони дивилися вчора та про свої враження. Учні на окремому аркуші записують повідомлення, вклеюють необхідні малюнки з емоціями та презентують однокласникам. Учні повинні розподілити ролі таким чином, щоб були задіяні всі члени групи.

 

 

 

  1. Підсумки.

Вчитель знову звертає увагу учнів на очикувані результати і запитує, чи вони досягли їх чи ні. Потім кожен учень записує свої враження про урок на клейких папірцях та наклеює на дошку.

  1. Домашне завдання.

Написати смс повідомлення другу про 2-3 телепередачі, які ти подивився вчора.

 

doc
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
14 грудня 2018
Переглядів
1029
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку