Урок " Тематична контрольна робота "

Про матеріал
виявити глибину учнівських знань, перевірити знання, вміння та навички учнів з теми «Лінійні рівняння із однією змінною»; розвивати вміння мислити, застосовувати набуті знання до розв'язування вправ у стандартних та нестандартних ситуаціях; виховувати самостійність, уміння самоорганізовуватись
Перегляд файлу

Алгебра 7 класс

Тема. Тематична контрольна робота

Мета:

освітня: виявити глибину учнівських знань, перевірити знання, вміння та навички учнів з теми «Лінійні рівняння із однією змінною»;

розвиваюча: розвивати вміння мислити, застосовувати набуті знання до розв'язування вправ у стандартних та нестандартних ситуаціях;

виховна: виховувати самостійність, уміння самоорганізовуватись.

Тип уроку: перевірка та оцінка знань, навичок і вмінь.

Обладнання: роздавальний матеріал з текстами контрольної роботи.

Очікувані результати: Після уроку учні зможуть виявити глибину знань з теми «Лінійні рівняння із однією змінною».

Компетентності :соціальна, самоосвіти та саморозвитку

Епіграф уроку:

Найкращий спосіб вивчити що-небудь – це відкрити самому.

Д. Пойа

План уроку

№з/п

Назва етапу уроку

Час, хв

Методи та прийоми

1

Організаційний момент

1

Звернення до класу, пояснен­ня умов роботи

2

Написання контрольної роботи

44

 

 

ХІД УРОКУ

I.  Організаційний момент

Повідомлення теми, мети й очікуваних результатів уроку. Коротка характеристика завдань контрольної роботи.

II.  Написання контрольної роботи

І варіант

Початковий рівень

1. Яке з рівнянь є лінійним?

а) 3х-99=0;

б)8у2=64;

в) +7=10;

г) у+25=0.

2. Яке число є коренем рівняння 7х-9 = 5?

а) -2; б) 2; в) ; г) -

3. Яке з рівнянь рівносильне рівнянню 5х+7 = 22? а)5х=22+7;б)5х = 22-7; в)х = 22:7; г)5х=22:7.

Середній рівень

1.Складіть лінійне рівняння коренем якого було б число 6.

2. Знайдіть корінь рівняння-2а-3(а+6) = 2.

3. При якому значенні змінної х різниця виразів 23х+2 і 15х-7 дорівнює нулю?

Достатній рівень

1. Зведіть рівняння до лінійного і розв'яжіть його: 3х-(9х-3) = 3(4-2х).

2. Відстань від пункту А до пункту В легковий автомобіль проїжджає за 5 годин, а вантажівка — за 7 год. Яка швидкість легкового
автомобіля, якщо його швидкість на 20 км/год більша
від швидкості вантажівки?

Високий рівень навчальних досягнень

1.При  яких  значеннях  змінної  х  виконується  рівність
19-|3х+5| = 2?

2.Знайдіть усі цілі значення параметра а, при яких корінь рівняння
ах =8 є цілим числом.

IIваріант

Початковий рівень 

1.Яке з рівнянь не є лінійним?

а)3х+14=-28; б)15х=45; в)10х2 =700; г) 17х=0.

2.Яке число є коренем рівняння 6х-14=4?

а)3; б)-3в)0 г) 1,3

3.Яке з рівнянь рівносильне рівнянню 2 х -14=0?
а)2х=-14; б)14х-2=0; в)х=-14:2; г)2х=14.
Середній рівень

  1.              Складіть лінійне рівняння, коренем якого було б число 9.
  2.              Знайдіть корінь рівняння-5а +4(a +3) = 14.

3.При якому значенні змінної у значення виразів 4 у-8 і 7(у-3) рівні?

Достатній рівень

  1.              Зведіть рівняння до лінійного і розв'яжіть його: 4(х+1)=2х-8(1,25х+4).
  1.               На двох полицях 60 книг. Якщо з першої полиці переставити на другу
    15 книг, то на першій полиці залишиться на 10 книг менше, ніж стане на
    другій. Скільки книг було на кожній полиці спочатку?

     Високий рівень навчальних досягнень

   1.При  яких  значеннях  змінної  х  виконується  рівність
23-|2х+5| = 27?

    2.Знайдіть усі цілі значення параметра а, при яких корінь рівняння
ах =-12 є натуральним  числом.

III. Домашнє завдання

Скласти міні - збірник за темою « Лінійні рівняння»

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. САБУРОВА ВАЛЕНТИНА
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додав(-ла)
Попова Людмила
До підручника
Алгебра 7 клас (Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.)
До уроку
Розв'язування задач за допомогою рівнянь
Додано
8 жовтня 2019
Переглядів
1195
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку