Урок у 5 класі "Турбота про природу"

Про матеріал
Мета: продовжувати вчити учнів розповідати в усній та письмовій формі про природу та пори року; продовжити розвиток умінь аудіювання, говоріння, читання, письма в межах теми; виховувати бажання піклу- ватися про природу, берегти її.
Перегляд файлу

Тема :Taking care about the nature

Мета: продовжувати вчити учнів розповідати в усній та письмовій формі

про природу та пори року; продовжити розвиток умінь аудіювання,

говоріння, читання, письма в межах теми; виховувати бажання піклу-

ватися про природу, берегти її.

Обладнання: підручник, робочий зошит, матеріали до завдань.

 

                                                 ХІД УРОКУ

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Привітання. Повідомлення теми та мети уроку

T. Today’s topic is “Taking care about the nature”.

Перевірка домашнього завдання

Впр. 4, с. 181 — перевірка виконання вправи.

Фонетична зарядка
Вірш “Nature”
When spring is here, the world is new;
The sky is green, the sky is blue.
When summer comes, it’s very hot;
We can play and swim a lot.

II. Основна частина уроку

Уведення в іншомовну атмосферу

T Which word is not necessary?

1. Nature, planet, pollute, environment

2. To protect, to take care of, to respect, to spoil.

3. Reduce, destroy, recycle, reuse.

4. Litter, disturb, trash, rubbish.

5. To spoil, to disturb, to protect, to hurt.

Розвиток навичок говоріння

.Гра « Зіпсований телефон»( Game « The wrong telephone»)
We must not drop litter in the streets.
We must plant new trees.
We must build bird houses.
We must not hunt animals
We must not pollute water and air.

Впр. 3, с. 182 — discuss in a group.

Впр. 8, с. 185 — agree or disagree. Prove your answer.

 

https://academia.in.ua/sites/default/files/field/image/eng5.jpg

 Match the Ukrainian words for garbage to their English equivalents.

1) plastic bottles;

2) glass bottles;

3) aluminium cans;

4) packets;

5) tin cans;

6) nylon fabric;

7) leather shoes;

8) cigarette butts;

9) wool socks;

10) cardboard boxes;

11) orange and banana peel;

12) paper products;

13) cotton rags or towels;

a) бавовняне ганчір'я та рушники;

b) пакети;

c) цигаркові недопалки;

d) скляні пляшки;

е)нейлонова тканина;

f) шкіряне взуття;

g) алюмінієві бляшанки;

h) шерстяні шкарпетки;

i) паперова продукція;

j) шкірки від бананів та апельсинів;

k) картоні коробки;

l) пластикові пляшки;

т ) жестяні бляшанки.

Key: 1-1; 2-d; 3-g; 4-b; 5-m; 6-е; 7-f; 8-е; 9-h; 10-k; 11-j; 12-i; 13-а.

 

Розвиток навичок читання та письма

Впр. 9, с. 185 — choose the item and explain what it means in

5–6 sentences.

Task 2.

ІІІ. Заключна частина уроку

Підбиття підсумків уроку

T. What did you practice at the lesson? What did you like to do at

the lesson? Your marks are…

Домашнє завдання

Впр. 2, с. 182, підготуватися до уроку домашнього читання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
29 листопада 2022
Переглядів
301
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку