Урок № 48 ___________________
Урок № 49 ___________________
Учень, родина, близнюки.
Мета: Повторити лексичний матеріал теми. Ознайомити та закріпити лексичний матеріал теми. Активізувати граматичний матеріал: 3-тя особа однини в Present Simple Tense. Продовжувати розвивати навички усного мовлення. Тренувати учнів у читанні, аудіюванні та письму за темою. Розвивати комунікативні здібності учнів. Сприяти розвитку самостійного мислення, вміння робити висновки, узагальнення; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію; Розвивати тривалу, короткочасну пам'ять. Розширити кругозір учнів. Розвивати творчі здібності учнів. Виховувати в учнів бажання з користю проводити час. Прищеплювати відповідальне ставлення та інтерес до предмету.
Очікувані результати: На кінець уроку учні навчяться використовувати теперішній неозначений час у розповідях про свою родину
Тип: мовленнєвий, комбінований
Обладнання: дошка, підручник, зошит, словник, картки
ПЕРЕБІГ УРОКУ.
I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
3. Фонетична розминка.
ur - [ε:] – burglar, nurse
air - [eә] – air, repair, hair.
othmer,
unta,
tfhaer,
eclun,
seisrt,
nos,
therrbo,
htergdau,
icunso,
bandhus
4. Мовленнєва розминка.
Have you got a family? Is it big?
5. Перевірка домашнього завдання.
Впр. 1, с.88 - письмово
Впр.4, с.89 - письмово
How many sisters have you got?
How many uncles have you got?
How many cousins have you got?
How many aunts have you got?
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Read the name of some professions.
Doctor, teacher, pilot, policeman, actor, actress, worker, farmer, seller, shop assistant, secretary, businessman, business lady, waiter, waitress, singer, librarian, painter, driver, reporter, editor, architect, computer programmer, cooker, hairdresser, mechanic, taxi driver, writer
2. Ознайомлення з новою лексикою.
a) с.91, 93
burglar |
грабіжник дантист медсестра поліцейський листоноша зловити відновити ветеринар |
twins [twinz] pain [‘pein] power [‘paʊə] to enjoy [in’dʒɔi] to grow up [grɔʊ ʌp] each other [,i:tʃ ‘ʌðə] together [tə’geðə] |
близнюки біль сила насолоджуватися зростати один одному разом |
to teach children to dance to catch burglars to help a _______ to work in an office to repair teeth to repair things to brings letters to drive a car |
to fly in the sky to bring food to work at a café to sing songs to draw a picture to act in the film to sell things to type letters to build houses |
1.1. Відпрацювання читання і вимови (T→Cl, T+Cl, Ps)
1.2. Словникова робота. Записати слова у словник.
3. Grammar. 3 особа однини в Present Simple Tense.
3.1. Пояснення вчителя.
3.2. Questions with Who.
Who plays the piano? – My mother does.
Who dances well? – Mary does.
Who goes to work at 8? – My parents do.
3.3. Speaking. Впр.3,с. 91. Відповісти на запитання.
4. Фізкульхвилинка (as usual)
5. Reading. Впр.3, с. 92, Впр.4, с.93
Учні читають та перекладають речення.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА.
1. Домашнє завдання. Інструктаж.
Вчити слова*. с.91,93
Правило. с.90
ПРИНЕСТИ ТЕЛЕФОНИ KAHOOT
2. Підсумок уроку. Оцінювання учнів.