Урок узагальнення за НМК "Smart Junior 2"

Про матеріал
Конспект уроку розроблено за НМК «Smart Junior 2» як узагальнення матеріалу І семестру. В даній розробці використані елементи ранкової зустрічі або ранкового кола та проектної роботи.
Перегляд файлу

Конспект уроку розроблено за НМК «Smart Junior 2» як узагальнення матеріалу І семестру.

В даній розробці використані елементи ранкової зустрічі або ранкового кола та проектної роботи.

 

Тема уроку:  Узагальнюючий урок.

Мета уроку: повторити лексичний матеріал за темами «Алфавіт», «Цифри 10-20», «Домашні улюбленці», розвивати навички усного мовлення та вміння працювати в групі; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Очікувані результати: рахувати до 20, називати тварин, розповідати про різні пори року, презентувати власні проекти

Обладнання: роздатковий матеріал, програвач.

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання.

Діти стоять у колі та співають пісеньку «Make a circle…»

T: Good morning, children!

Ps: Good morning, good morning,

      Good morning to you!

      Good morning, good morning

      I am glad to see you!

T: I’m glad to see you, too.

2. Повідомлення теми, мети та завдань уроку.

Учитель тримає коробку.

T: How do you think what is there in the box?

Т: Діти, сьогодні до нас завітала мавпочка Фані. Фані звернулася за допомогою до нас.  Вона живе на острові, де завжди літо. Зла чаклунка зробила так, що пори року там ніколи не змінюють одна одну. Фані ніколи в житті не бачила снігу, не відчувала ароматів весняних квітів та не шурхотіла в опалому листі. Ми повинні повернути на острів пори року. Щоб легше працювалося, давайте обєднаємося в групи.

Діти витягають з коробки малюнки та об’єднуються у групи, відповідно зображень пір року та займають свої місця за партами.

T: So, what are we going to speak about today?

T: Great! We’ll speak about seasons and I invite you to travel to the Funny’s island and help her!

T: Look at the blackboard. What can you see? А map.

Щоб пори року повернулися на острів, нам потрібно виконати завдання чаклунки. За кожне виконане завдання група отримує картку – елемент пори року.

3. Мовленнєва розминка.

How many seasons  do you know? Name them.

What colour is spring/ autumn/ winter/ summer?

Let’s sing a song about seasons.

Spring is green,

Summer is bright,

Autumn is yellow,

Winter is white.

(Пісня виконується різними варіантами:

  1. Співають дівчатка, потім – хлопці, а потім – разом.
  2. Змінюється інтонація: лагідно – весна, весело – літо, сумно – осінь, зима – суворо.
  3. Починають пошепки, поступово збільшуючи силу голосу. І т.ін.)

ІІ. Основна частина уроку.

Перша зупинка.

Close your eyes and listen! (Звучить музика «Співи пташок»).

What do you hear? What season comes to us? What do you imagine?

Open your eyes and say What season is it? (Spring. It is spring).

And spring has a task for us.

Ми повинні повторити букви, які вивчали на попередніх уроках та виконати завдання, щоб повернути весну на острів.

Учні співають пісеньку та виконують завдання.

Завдання: з’єднати букви, щоб отримати зображення.

Друга зупинка.

Close your eyes and listen! (Звучить музика «Шелест листя»).

What do you hear? What season comes to us? What do you imagine?

Open your eyes and say What season is it? (Autumn. It is autumn).

Щоб повернути Осінь, маємо виконати наступне завдання.

  1. Let’s go to the Park.

Але щось не так в нашому парку. Чаклунка перетворила звірят на тіні. Ми повинні вгадати та назвати заховану тварину.

Діти називають тварин.

  1.  «Yes-No game»

Я називаю тварин, а ви говорити Yes, it is, якщо я правильно назвала та No, it isn’t, якщо неправильно та виправляєте мене.

T: Is it a cat? Is it big? Іs it a big cat?

  1. Складання діаграми за допомогою кубиків «Лего».

Хто має котика, собачку, хом’ячка і т.д. беруть кубики відповідного кольору та складають, потім порівнюють.

Отже, скільки учнів мають кота, собаку і т.д.

Третя зупинка.

Close your eyes and listen! (Звучить музика «Жабки»).

What do you hear? What season comes to us? What do you imagine?

Open your eyes and say What season is it? (Summer. It is summer).

Це улюблена пора року нашої мавпочки. І Фані запрошує вас трішки відпочити.

Фізкультхвилинка.

Діти співають пісеньку та виконують рухи «The Мonkey Dance» https://www.youtube.com/watch?v=N1jesHxHmyM

Четверта зупинка.

Close your eyes and listen! (Звучить музика «Хруст снігу під ногами»).

What do you hear? What season comes to us? What do you imagine?

Open your eyes and say What season is it? (Winter. It is winter).

Слухаємо пісеньку «Little snowflake»

https://www.youtube.com/watch?v=tbbKjDjMDok

Погляньте на дошку, скільки тут сніжинок!

На сніжинках зображені цифри. Ваше завдання – назвати цифру на сніжинці, яку ви оберете.

ІІІ. Заключна частина уроку.

  1. Підсумок уроку. Підготовка до виконання колективної роботи «Seasons»

За кожне завдання діти отримували малюнок, відповідно до назв групи. Діти зєднуть малюнки  та отримують зображення пори року та демонструють свої панно.

  1. Рефлексія.

 Фанні дякує учням. Учні висловлюють, що їм вдалося зробити, що було складним, а що виконували легко.

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Степа Валентина Володимирівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додав(-ла)
Pidkhomna Olena
Додано
24 березня 2019
Переглядів
1359
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку