Конспект інтегрованого онлайн-уроку (1 клас НУШ)
|
Клас: |
1-й клас НУШ |
|
Тема уроку: |
Письмо великої букви К (ка). Розвиток зв'язного мовлення: Ознаки осені. |
|
Матеріали: |
Письмо: Буквар Вашуленко, частина 2 (с. 41). Мовлення: Додаток (с. 71, вірш Перелісної "Жовкнуть трави в полі"). |
|
Мета: |
Навчити правильно писати велику рукописну букву К; розвивати навички каліграфічного письма; закріпити знання про основні ознаки осені, розвивати зв'язне мовлення, логічне мислення та креативність. |
|
Інноваційні методи: |
"Віртуальне письмо", "Сторітелінг-асоціація", Кубик Блума (інтегрований), "Сенкан" (про осінь). |
|
Обладнання: |
Платформа для відеоконференцій, презентація (слайди), Кубик Блума (віртуальний або картки). |
I. Організаційний момент та Мотивація (5 хв)
1. Вітання та перевірка готовності
2. Введення в тему. Загадка
II. Основна частина 1: Письмо великої букви К (20 хв)
1. Бесіда за малюнком (с. 80)
2. Аналіз графічної будови букви К
3. "Віртуальне письмо"
4. Робота в зошиті (Посібник с. 80)
III. Фізкультхвилинка (3 хв)
IV. Основна частина 2: Розвиток зв'язного мовлення (15 хв)
1. Читання вірша "Жовкнуть трави в полі" (с. 71)
2. Бесіда-міркування "Ознаки Осені"
3. Робота з Кубиком Блума (Інтегроване завдання)
|
Грань Кубика |
Запитання |
Мета |
|
1. Назви |
Назви осінні місяці. |
Знання. |
|
2. Поясни |
Поясни, чому восени птахи відлітають у теплі краї. |
Розуміння. |
|
3. Застосуй |
Застосуй знання про осінь і намалюй у зошиті два осінніх листки. |
Застосування. |
|
4. Порівняй |
Порівняй осінній дощ і літній дощ. Чим вони відрізняються? |
Аналіз. |
|
5. Оціни |
Оціни, чи подобається тобі осінь? Обґрунтуй свою думку. |
Оцінювання. |
|
6. Запропонуй |
Запропонуй, як можна допомогти пташкам, які залишилися зимувати. |
Творчість. |
V. Підсумок уроку та Рефлексія (2 хв)
1. Метод "Сенкан" (Творче узагальнення)
2. Оцінювання