Урок в 6 класі Різні сім'ї-різні традиції

Про матеріал

Мета: практична: закріпити вивчені лексичні одиниці з теми «Родина»;Повторити особливості вживання Present Simple, Present Continious, Past Simple Tense.формувати вміння будувати короткий діалог та монолог; удосконалювати вміння сприймати іншомовне мовлення на слух та візуально; узагальнювати та відтворювати на письмі почуте; удосконалювати знання та вміння набуті на уроках англійської мови; освітня: поглиблювати знання учнів про різні сімейні цінності і традиції. розвивальна : розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів за темою «Родина», вміння розуміти співрозмовника, культуру праці та спілкування учнів на уроці; розвивати швидкість та критичність мислення учнів, їх довільну пам'ять та мовну здогадку, мовленнєву реакцію, стійку увагу, вміння переносити знання та навички в нову мовну ситуацію, розвивати творчу уяву учнів, фонематичний слух та правильну вимову. виховна: формувати ціннісне ставлення учнів та повагу до звичаїв у сім'ї, пояснювати важливість їх збереження і відродження, виховувати у дітей старанність та наполегливість, прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови, сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби.

Перегляд файлу

                         Урок  3            6-Б        06.09

Тема: Різні сім’ї, різні традиції

Мета: практична: закріпити вивчені лексичні одиниці з теми «Родина»;Повторити особливості вживання Present Simple, Present Continious, Past Simple Tense.формувати вміння будувати короткий діалог та монолог; удосконалювати вміння сприймати іншомовне мовлення на слух та візуально;  узагальнювати та відтворювати на письмі почуте; удосконалювати знання та вміння набуті на уроках англійської мови; освітня: поглиблювати знання учнів про різні сімейні цінності і традиції. розвивальна : розвивати навички монологічного та діалогічного  мовлення учнів за темою «Родина», вміння розуміти співрозмовника, культуру праці та спілкування учнів на уроці; розвивати швидкість та критичність мислення учнів, їх довільну пам’ять та мовну здогадку, мовленнєву реакцію, стійку увагу, вміння переносити знання та навички в нову мовну ситуацію, розвивати творчу уяву учнів, фонематичний слух та правильну вимову. виховна: формувати ціннісне ставлення учнів та повагу до звичаїв у сім’ї, пояснювати важливість їх збереження і відродження, виховувати у дітей старанність та наполегливість, прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови, сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби.

Обладнання та матеріали: «Відеолист», плакат із зображенням квітки

Тип уроку: закріплення знань умінь та навичок.

Хід уроку

І. Організація класу, привітання

ІІ. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення Учитель: Attention, attention. We have important massage from unknown person. He has little time and ask to speak with him immediately. Let`s listen and see. But for the first, we should choose who will speak with our stranger.

ІІІ. Основна частина

Слайд1Учитель: For the earthlings with compliments from the Kantimas. Землянам з привітом з планети Кантімас.

Слайд2Голос   I am Sairus.  I am from the far away star named Kantimas. Our nation is very similar to the Earth  people. When our king heard about  it, he sent me to people to find everything about your life to make my folk happier.

Слайд 3This is my home… …and thease are our people.

  - Hello Sairus, we are happy to meet you. I am Lera and this is my scholl. Where  I study with my classmates.  

Слайд5Голос  - Nice to meet you Lera.  As you can see, our folk is little scared and always sad. Please, tell me, what makes you feel happy?

Лера  - Well, it is, friends….

Учитель: Class, please, help Lera.

Учні -  home, love, family

Слайд 6 Голос -  Whait, whait… what a strange word “family”. What is it? I know your language just a little and don’t understand everything.

Ou, It`s the task for David. Explain our new friend the meaning of this word.

A family is a little world. It has its own territory which is a house or a flat. It has its own population. These are the family members. They speak their own language. If people are kind to each other, they have good relationships, and the family is friendly. All the families have their own rules. The most important rule is to respect each other. Family members must share their household chores, then they will have more free time to spend together.

Учитель – Now, let`s have little rest and sing our song about family for our gest.

Фізкультхвилинка Учні виконують пісню супроводжуючи її рухами.  My family and me

Mummy and daddy

Sister and brother

Grandma and grandpa

My family

 

Mummy and me

Daddy and me

My family

I love my family

 

Brother and me

Sister and me

My family

I love my family

 

Grandma and me

Grandpa and me

My family

I love my family

I love my family

I love my family

And my family loves me.

 

УчительNatasha, can you something to add about family? I think it would be interesting for Sairus to know that in our families there are some traditions. There are many different families and many different traditions.

Слайд7Голосit`s so interesting. Tell me please more about it.

-  Let`s help Sairus. Are you with me?  УчніYes, we are.

Who wants to start? Your  task is to tell about your family tradition and make our flower on the blackboard and on your own card on the blackboard.(Учні по черзі розповідають про традиції в  своїй сім’ї, учитель записує їх на кожній пелюстці, а учні на своїх картках.)

- Hi. I am Aliona. My family tradition is meeting together every evening and talking about  some things, which happened during the day.  I like such conversations, because it keep us together.  My name is Ulia. I have big family. I like to go camping in summer  with me sister and  father, sometimes our mother join to us. We spend time near the river or in the forest.-  Our family is small. Just mummy, dad and me. On some holidays we go to the picnic and  prepare grill meat, fish-soup or cereal. I like it very much.  We like to give presents to each other on birthdays and other holidays.Every new year we make costumes and organize little concert. I usually sing songs or read poems. Every spring I with my father plant a tree. We have already planted 6 trees.We like to travel through the country. I was in different Ukrainian cities because I have many relatives. My favourite city is Dnipropetrovsk.I like cooking and always help my mum to bake Easter cakes and Paskas. Its my favorite  holiday.I like to go fishing with my brother.

Слайд 8 Голос Оn the Cantimas we haven`t families, but we have traditions too.  We would be glad  you tell about some of them. Tell us please.   Голос -  Well. Every morning we start with singing songs, it makes us feel cheerful all the day long.   Голос  - we gather on the barbecue sometimes …and like to see on stars… Thank you for this information. But it`s time to come back home. My people wait for me.

-  Come flying  to our planet again. We will be glad to see you.     

ІV. Заключна частина уроку

So, friends, I think you are agree, that it is necessary to have family traditions, and I hope that you will keep them. And some new traditions will appear in your families.

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.7
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Соболева Ксения
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    4.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
До підручника
Англійська мова (6-й рік навчання) 6 клас (Несвіт А.М.)
Додано
21 жовтня 2018
Переглядів
1237
Оцінка розробки
4.7 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку