Урок ''Вдома і не тільки''

Про матеріал
Урок узагальнення знань в 6 класі спеціалізованих та загальноосвітніх шкіл з використанням слайдової програми
Перегляд файлу

НВК  “Ерудит”

Солом’янський район

м.Київ

Вчитель англійської мови вищої категорії

Кривошея С.В

Урок англійської мови у 6 класі

Тема уроку: «Вдома і не тільки»

Мета уроку:

навчальна: тренувати учнів у вживанні лексичного матеріалу по темі «Вдома і не тільки»; удосконалювати навички монологічного мовлення через вираження своїх почуттів та власної думки по темі; продовжувати формувати навички аудіювання та читання на основі автентичного матеріалу; удосконалювати навички пошукового читання, а також читання з метою розширення пасивного словникового запасу; систематизувати вивчений  граматичний матеріал з теми «Ступені порівняння прикметників»;  формувати комунікативні уміння учнів у говорінні, читанні, розумінні на слух.

розвиваюча: розвивати вміння аналізувати, порівнювати, виділяти головне,узагальнювати та будувати аналогію, розвивати творче мислення, самостійність, уяву; розвивати образне мислення, розвивати мовну здогадку і уміння працювати в колективі і парах; сприяти удосконаленню комунікативної та соціокультурної компетенції; розвивати навички само- та взаємоконтролю; розвивати цікавість до вивчення іноземних мов, як засобу спілкування між народами;

виховна: сприяти формуванню загальнолюдських цінностей,  сприяти вихованню культури спілкування та колективної співпраці, сприяти вихованню поваги та інтересу до країн мова яких вивчається, залучати учнів до полілогу культур, сприяти виробленню позитивних емоцій у навчальній діяльності.

Тип уроку: урок застосування знань, умінь та навичок (комбінований урок)

Обладнання: комп’ютер вчителя (ОС Windows 8), інтерактивна дошка InTech, мультимедійна установка, колонки, магнітофон, програмне забезпечення для інтерактивної дошки до підручника Prime Time2, роздатковий матеріал.

Хід уроку:

1. Організаційний момент

- Good morning, dear children. Glad to see you today. I hope you’re OK. So, let’s start our lesson.

 

How are you?  - Fine, thanks.

You look wonderful. – So do you.

Your haircut is nice. – Thank you.

Your smile is fantastic. – I’m glad to hear that.

2.       Введення в іншомовне середовища

And now let’s read the quotation and say, if you agree with the statement. (slide 2)

3. Повідомлення теми, задач уроку, мотивація навчальної діяльності школярів.

Now, let’s look at the screen and pay your attention to the cloud of words. What do you associate these words with? ( slide 3)

So, the theme of our lesson is “Home and away” and at our lesson  we will: revise vocabulary;

 revise using comparative and superlative forms of adjectives;

dramatize dialogues;

guess the words;

practice your speaking  skills;

  • But before we’ll start our lesson, I want to remind that our school is not ordinary, it’s the school for gifted youngsters and so as the information is hidden our girls will represent you the main facts about our school.

Презентація про школу

  • But what is it? Oh, no. It’s really unbelievebale,  but I’m sure, you’ll do all the best to save our school
  • And Ruslan, what happened? Well, ok.
  • And before we’ll start let’s pray. Milana, will you help us?

ІV Основна частина уроку

1)Активізація опорних знань. Робота з лексикою.

So, your first task is to find out the first word. While doing the puzzle find the highlighted word. (jigsaw planet.com)

  1. Vocabulary Bank 1 ex.1Label the pictures.
  2. Ex. 2 Match te words to their definitions.
  3. Ex.3 Answer the questions.
  4. Workbook 1F ex.1 p.8 . Complete the crossword. And your second task is

to find the 6th word and the first 3 letters are the second key word.

4)Формування граматичних навичок. Пред’явлення нового граматичного матеріалу та перевірка його первинного засвоєння.

Have a look at the table 1F ex.4

Workbook  Gr Bank ex.19 a) Complete the table

Ex.19 b) Complete the sentences with the adjectives from the table.

And the third task is using your mobile phones and your qr –scanners guess the riddles and the first letters of  the answers are the 3d key word.

5) Релаксація

- Dear students, you’re tired up a little, so let’s have a rest. Dear girls, help us.

6) Формування навичок аудіювання та читання

Prime time documentary.

Let’s listen to the song and correct the words in bold with one of the words below

1)Вчитель підводить учнів до роботи над текстовим етапом навчального матеріалу.

Now let’s listen to the song once more and check your task.

The last task is to guess the word which is written with the help of Ceasar’s code. So, the last key word is…

Watch the video. Dear children, you are great. You did it. Ruslan what’s up?

Ok, check up the information.

9. Підведення підсумків уроку, рефлексія:

- So, our lesson is coming to the end. I’m really pleased with your work today. But let’s summarize our work with the cinquaine

The main word is SCHOOL X  TWO ADJECTIVES, 3 VERBS,  1 SENTENCE, 1 SYNONYM.

Pay attention to the poster and choose what do you like most of all.

May be…

 

 and your marks are… (виставлення оцінок з поясненням)

12.Домашнє завдання

Using the recource Learning apps

  1. Prepare a crossword or a scanword
  2. Prepare a quiz “How to be a millionaire”
  3. Prepare a quiz ‘’ Horceracing”