Урок веб-квест "Повторення геометрії 8"

Про матеріал
Урок геометрії, який пропоную проводитити в 9 класі на початку навчального року для повторення матеріалу курсу "Геометрія 8 клас". Урок розроблено у формі веб-квесту. Мета уроку - повторити основні поняття з минулого навчального року і зацікавити вивчати математику далі.
Перегляд файлу

Урок №

Тема уроку:

Веб-квест «Повторення матеріалу геометрії за 8 клас»

 

Мета уроку:

Повторити та систематизувати основні поняття, вивчені у 8 класі, розвивати навички логічного мислення, пізнавального інтересу до вивчення математики, виховувати вміння працювати в команді.

 

Тип уроку:

Урок застосування знань, вмінь та навичок

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  1. Розподіл учнів на команди (кількість команд залежить від кількості комп’ютерів).
  2. Вибір капітанів команд та вибір назви команди.
  3. Ознайомлення з правилами квесту:
  • Одночасно команди за посиланням переходять на сайт (відкривається кімната);
  • Команди знаходять 3 завдання:
  1. Властивість діагоналей чотирикутника
  2. Таблиця значень синусів деяких кутів
  3. Знаходження кута рівнобічної трапеції
  4. Знаходження величини вписаного кута
  5. Знайти кути п’ятикутника по їх відношенню.
  • Кожна команда поділяється на три частини, щоб скоріше виконати всі завдання (щоб максимально задіяти в роботі всіх учнів).
  • Капітан команди фіксує виконання кожного завдання (записує номер завдання та відповідь)
  • Коли отримані всі результати – команда вводить код. Якщо код правильний на екрані з’являється смайлик.
  • Капітан команди показує вчителю код і команда завершує гру.

ІІ.  Веб-квест на сервісі Learnis

 Посилання:  https://www.learnis.ru/496571/

ІІІ.  Підсумок гри.

  • Вчитель оголошує результати гри;
  • Вчитель визначає яка команда була більш організованою, а в якій команді більш працювали індивідуально;
  • Визначає кращого капітана.

IV.  Рефлексія

      Для того, щоб підтримати ті команди, які показали гірші результати та виставити добрі оцінки провести опитування за наступними питаннями:

  1. Яку фігуру називають чотирикутником?
  2. Яку фігуру називають паралелограмом?
  3. Яку фігуру називають прямокутником?
  4. Яку фігуру називають ромбом?
  5. Яку фігуру називають квадратом?
  6. Яку фігуру називають трапецією?
  7. Які властивості паралелограма ви знаєте?
  8. Які властивості прямокутника ви знаєте?
  9. Які властивості ромба ви знаєте?
  10. Які властивості квадрата ви знаєте?
  11. Які властивості трапеції ви знаєте?
  12. Чому дорівнює сума кутів чотирикутника?
  13. Чому дорівнює сума кутів п’ятикутника?
  14. Чому дорівнює сума кутів шестикутника?
  15. Чому дорівнює сума кутів багатокутника?
  16. Чому дорівнює синус 30 градусів?
  17. Чому дорівнює синус 45градусів?
  18. Чому дорівнює синус 60 градусів?
  19. Чому дорівнює косинус 30 градусів?
  20. Чому дорівнює косинус 45 градусів?
  21. Чому дорівнює косинус 60 градусів?

Кількість запитань може бути різною – це залежить від часу, що залишився. Ціль цього опитування дати можливість всім учням прийняти участь і отримати добру відмітку – тому, що гра повинна закінчитися у доброму настрої.

 

V. Підбиття підсумків уроку

 Виставлення оцінок за урок.

VІ. Домашнє завдання

Зареєструватися на сайті https://www.learnis.ru/ та зробити за допомогою батьків веб-квест на 3 завдання.

docx
Додано
22 вересня 2021
Переглядів
768
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку