БІНАРНИЙ УРОК МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО ТА МАТЕМАТИКА 5 КЛАС.
НАЗВА УРОКУ : « Весела математика».
ТЕМА: Музичне мистецтво - « Пісня живе серед нас», математика- « Натуральні числа».
Мета: Формувати вміння грамотно висловлювати власні думки , розвивати логічне мислення,
зацікавити учнів до вивчення математики .
Формування предметних компетентностей:
-ознайомити з жанром пісні, різновидами пісень;
- особливостями побудови пісень;
- закріпити знання учнів про правила запису і читання натуральних чисел;
- поглибити знання про натуральні числа;
Формування ключових компетентностей:
- розвивати вміння слухати ,виконувати, аналізувати пісні;
- систематизувати знання за темою « Календарно- обрядові пісні»;
-сформувати вміння розпізнавати натуральні числа;
-розуміти, що таке цифри, що таке числа;
Очікуваний результат: учні вміють:
- розрізняти натуральні числа;
- наводити приклади;
- виконувати пісні ;
- малювати малюнок з чисел;
- засвоїти теоретичний матеріал з математики;
- відгадати загадки ;
- розв’язати кросворд;
Обладнання: проектор, кросворди, караоке пісень:« В математиці родині», https://www.youtube.com/watch?v=G50zZpzQwjs
(« Пісенька про цифри»), « Вчуся рахувати») https://www.youtube.com/watch?v=gx32Y4QK2wA
відео « Малюємо з цифрами» https://www.youtube.com/watch?v=uMDvF15cGNc&t=31s-
Основні поняття для засвоєння: основні різновиди жанру пісня,поняття натуральні числа.
Тип уроку: урок удосконалення знань , умінь та навичок.
Форма уроку: бінарний.
Хід уроку:
Проводить опитування вчитель музичного мистецтва.
Учні слухають « Пісенька про цифри» та «Вчимося рахувати».
II . Удосконалення знань та умінь.
Учні відгадують загадки подані у презентації , рахують кількість цифр на малюнках.
Переглядають відео «Малюємо цифрами».
Отримують завдання : зробити свій малюнок любого предмета за допомогою цифр .
Також на учнів чекає математичний фокус.
І на завершення ділимо дітей на команди для розв’язання кросворду.
III . Підбиття підсумків.
Учні демонструють свої малюнки по бажанню та визначаємо , хто спритніший у змаганні «Кросворд».
IV. Домашнє завдання.
Написати невеличку казку про цифри та натуральні числа.