Подивіться – ось вона, Цифра дуже чепурна. Шийку «гусачком» згинає, Хвостик хвилькою здіймає. Ця цифра хвостик піднімає, Шию гарно вигинає. І так гарно випливає, Наче лебідь з дивокраю.
Номер слайду 3
Ця цифра дуже схожа на вітрило. Навіть вітер про це знає І вітрило підіймає
Номер слайду 4
Ця цифра рівна І до стовпчика подібна. Всі рахунки, всі таблички Починають з … Тонка, пряма і схожа на стеблинку, Залізла цифра ця в клітинку. Така поважна і така примхлива, Говорить, що відважна та смілива.
Номер слайду 5
Раз гачок і два гачок, А між ними — язичок. Цифра нас зачарувала. Ну а ми її впізнали Ця щаслива цифра дуже. Але трохи вона тужить: — Буква «Зе» на мене схожа — Переплутати нас можуть!
Номер слайду 6
Дуже схожа на косу. Та косить вона не може. Хто її не хоче вчити, Хай іде траву косити.
Номер слайду 7
Цифра ця – мов гак на автокрані, Що вантаж підносить плавно.
Номер слайду 8
Шістку вмить переверни Вниз хвостом і розкажи, Нову цифру як назвати? Можеш зразу відгадати?
Номер слайду 9
Знизу кружечок, а зверху – гачок. Сусідка у неї – п’ятірка завзята, Вгадайте, як незнайомку цю звати?
Номер слайду 10
Два кільця без кінця, Усередині – без цвяха. Якщо я перегорнусь, То ніяк я не змінюсь.
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Відгадай дату народження. 1. День свого народження (про себе) помножити на два. 2. До результату додати 5. 3. Отриманий результат помножити на 50. 4. Додати номер місяця, в якому народився. Потім відняти 250 від отриманого, і готово! Вийде 4 або 3 цифри. Перші 2 (може бути і одна цифра) - день, а дві останні – місяць народження.
Номер слайду 13
КРОСВОРД 1. Фігура, яка складається з двох променів, що виходять із однієї точки. 2. Числа, які використовуються при лічбі. 3. Величина вимірювання кутів. 4. На яке число не можна ділити. 5. Скільки цифр у математиці. 6. Кут, який дорівнює 900. 7. Кут, який дорівнює 1800. 8. Прямокутник, у якого всі сторони рівні. 9. Результат дії множення. 10. Одним словом Ѕ 11. 0,65; 1/5; 4/7 – це …. 10 2 7 8 9 1 3 5 11 4 6