Урок "Веселкова абетка".

Про матеріал
Розробка містить гарний матеріал та підходить для вивчення англійського алфавіту.
Перегляд файлу

Дата: 12.09.24.

Клас: 2

Вчитель:  Тетяна Петрова

Тема уроку: “Веселкова абетка”.

Цілі уроку:

  1. освітня:

- активізувати вживання лексики в мовленні;

2. розвивальна:

- розвивати в учнів уміння переносити знання в нову ситуацію;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні;

3. виховна:

- виховувати в учнів позитивне ставлення до іноземної мови;

4. практична:

- тренувати учнів в аудіюванні та усному мовленні;

- тренувати учнів у вживанні запитальних структур.

Змістові лінії:

  1. громадянська відповідальність:

- вибудовувати товариські стосунки з оточуючими.

Завдання уроку: Повторення лексичних одиниць з різних тем, удосконалення фонетики. Практика вживання прийменників та граматичних структур.

Тип уроку: урок узагальнення і систематизації з використанням ігрових технологій. Урок –мандрівка.

Обладнання: малюнки, опори для віршів, алфавіт, картки з буквами та словами, табличка з прийменниками.

Хід уроку:

I. Introduction. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Greeting. Привітання.

T: Hello, children!

Ps: Hello, teacher!

T: Let’s sing a song! (song “Hello…”)

T: Take your sits.

T: How are you today? Show me your mood.

Ps: Fine, ok, good, happy, sad…

  1. Організаційний момент.

Ми з вами вирушаємо у мандрівку (trip)у країну англійських слів і літер.

Поїдемо ми шкільним автобусом (by bus), але наша мандрівка буде незвичайною - ми будемо зупинятися на багатьох зупинках і показувати, чого ми вже навчилися!

Отже - почали

Let’s start!

  1. Перша зупинка.

Т: Це невеличке містечко, де живуть букви. Ми вже знайомі з усіма літерами алфавіту, але перш, ніж рушати далі ми повинні довести літерам, що ми добре їх знаємо і  доведемо це віршиками на будь яку літеру.

Учні розповідають віршики на літери алфавіту.

Літери - B, D, P, N, V, Z.

Bb це ball, це bar ,це bear

безліч слів де вона є

і від Аа в словах веселих

зовсім тут не відстає.

Dog прибіг не просто так

має темну шерстку - dark

лапку він дає охоче

бо смаколик дуже хоче.

Свинка рожева в садочку була

plum cоковиту у кізки взяла

peach попросила вона у овечки

 в кошик все склала і pear доречна

пиріг буде свинка мерщій випікати

ох, вже не сила на нього чекати.

У траві сидів Єнот

добре знає слово not

nut він теж не забуває

все старанно повторяє.

Vv сиділа на траві

квіти мала польові

1,2,3,4,5 буду я букет збирать

тут ромашка і волошка

і кульбабки зовсім трошки, а

барвінку диво - цвіт

сонечку вже шле привіт.

Zz купалася в калюжі

і замерзла дуже дуже

сонечко вона чекає

бо сукенку мокру має.

  1. Друга зупинка.

Т: Почувши, що ми знаємо всіх мешканців містечка під назвою “Алфавіт”

(ABC), маленькі істотки, які живуть тут вирішили перевірити, а чи можемо ми застосувати їх у словах?

Завдання - скласти слова з букв у конвертах.

Rabbit, desk, frog, stand, thin, puppy, thick, zoo, thank, little, squirrel, black, quickly, still, happy, have, family, jam. drum, lamp, plump, clock, jump, text, jug, fat, kitten, milk.

Молодці! Ми рушаємо далі! У вас все вийшло!

5. Трутя зупинка.

Т: Ми під’їжджаємо до третьої зупинки. Які гарні будиночки тут. Але чому у жодному з них немає мешканців? Так - це ще одна перевірка! Кожне слово потрібно поставити на своє місце, і ви побачите ціле речення - сім’ю.

Завдання

1) is, a, It, big, cat, black

2) a, This, family, is, happy.

3) very, a , That, bit, is apple.

4) dog, Is, black, this, a, fat?

5) red, It, a, dress, is, good.

6) is, a, That, very, squirell, small

Т: Приготувалися, поїхали далі!

6. Четверта зупинка.

Т: Ми не можемо тут не зупинитися. Вийдемо з поїзда, порухаємося Фізкультхвилинка. (Physical Activity).

Walking, walking, walking, walking.
Hop hop hop, hop hop hop.
Running running running
Running running running
Now we stop. Now we stop. 

Т: Їдемо далі!

7. П’ята зупинка.

Т: Ми наближаємося до одної з наших улюблених зупинок.

Здогадалися, що ми робитимемо?

Учні розповідають вірші по опорах, що висять на дошці.

One, two, three, four, five,

I caught a fish alive,

Why did I let it go?

Because it bit my finger, oh,

Which finger did it bite

A little finger on the right.

One, one, one

Little dogs run,

Two,two,two

Cats see you,

Three, three, three.

Birds in the tree,

Four, four, four,

Cats on the floor.

One, two - look at the shoe,

Three, four - look at the door.

 Five, six - look at the chicks,

Seven, eight - lok at the plate.

One to begin, two - to show,

Three - to make ready.

Four - to go!

I see a monkey, I see a dog,

I see a rabbit, I see a frog.

I like this monkey, I like this dog,

I like this rabbit, 1 like this frog.

Our pussy cat has a nice big flat.

It has no door, but a brown floor.

The walls are white, all the flat is bright.

Mother Cat has a red hat,

Mother Goat has a red coat,

Mother Hen has a red pen,

Mother Fox has a red box.

My doggy is funny, my doggy is small,

It likes to run, to jump, to roll.

 

A little mouse is in a house,

A little cat is in a hat,

A little duck is in a truck.

A little fox is in a box,

A little goat is in a boat.

 

A grey cat is on a mat,

A green frog is on a log,

A red cock is on a clock,

Я big fish is on a dish,

A white hare is on a chair.

- Can you say, what is grey?

- Yes, 1 can, my cat is grey.

- Can you tell me, what is brown?

- My ball is brown.

It can jump up and down.

- What is white, 1 want to know.

- Milk is white, so is snow.

Молодці!

8. Шоста зупинка.

Т: Що означає цей знак на зупинці? Так, здогадалися, вчимося задавати питання.

Гра. Вчитель непомітно ховає свою ручку і запитує:

- Oh, where is mу pen?

Діти повинні вгадати, ставлячи питання:

- Is it on the desk?

- Is it under the desk?

- Is it in the desk?

-- Is it at the desk?

Пiсля цього вчитель викликає до дошки учня і пропонує йому заховати щось. Учні за допомогою питань вгадують місцезнаходження предмету.

Поїхали!

9. Сьома зупинка.

Т: Чуєте? Що це за музика лине? То ж музична зупинка! А ми дуже любимо співати!

Діти співають пісеньки.

Five little ducks

Went out one day

Over the hill and far away

Mother duck said

«Quack, quack, quack, quack.»

But only four little ducks came back.

Four little ducks

Went out one day

Over the hill and far away

Mother duck said

«Quack, quack, quack, quack.»

But only three little ducks came back.

Three little ducks

Went out one day

Over the hill and far away

Mother duck said

«Quack, quack, quack, quack.»

But only two little ducks came back.

Two little ducks

Went out one day

Over the hill and far away

Mother duck said

«Quack, quack, quack, quack.»

But only one little duck came back.

One little duck

Went out one day

Over the hill and far away

Mother duck said

«Quack, quack, quack, quack.»

But none of the five little ducks came back.

Sad mother duck

Went out one day

Over the hill and far away

The sad mother duck said

«Quack, quack, quack.»

And all of the five little ducks came back.

ІІ. Summing-up. Заключна частина уроку

  1. Summarizing. Підбиття підсумків уроку

Т: Ось ми і наблизилися до кінця нашої подорожі. Сподобалося?

Ви дуже гарно попрацювали. Молодці! Дякую!

Good bye, children! Thank you! See you next lesson!

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
17 листопада
Переглядів
129
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку