Урок "Видатні місця Києва"

Про матеріал
Розробка уроку за темою "A Trip Around Kyiv" для учнів 5 класу. Матеріал даного уроку спрямований на ознайомлення учнів з видатними місцями Києва та визначними пам’ятками, ознайомлення з новою лексикою теми уроку, формування навичок аудіювання, практикування учнів у діалогічному та монологічному мовленні, удосконалення техніки читання, тренування у написанні міні-творів.
Перегляд файлу

Урок №                                                  Клас 5                                       Дата ________

Тема: Видатні місця Києва.

Мета:

  • Ознайомити учнів з новою лексикою теми уроку.
  • Продовжувати формувати навички аудіювання.
  • Практикувати учнів у далогічному та монологічному мовленні.
  • Удосконалювати техніку читання.
  • Тренувати у написанні міні-творів.
  • Виховувати інтерес і повагу до пам'яток культури рідної країни,

Обладнання:Підручник, робочий зошит, кросворд, картки.

Тип уроку: формування та вдосконалення знань та навичок.

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue speaking about about Kyiv and we'll learn, read and speak about Kyiv's sights.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Розв'язування кроссворду.

Find the words in the wordsearch square and complete the sentences.

r

c

a

p

i

t

a

l

e

k

j

e

l

b

a

n

k

s

w

m

o

c

h

e

s

t

n

u

t

a

t

h

e

a

t

r

e

s

i

k

n

u

k

l

s

p

a

r

k

s

s

e

s

a

i

r

p

o

r

t

1. Kyiv is the__________of Ukraine.

2. It is situated on the___of the Dnipro River.

3. A__________is a symbol ofKyiv.

4. There are many______andcinemas in Kyiv.

5. Kyiv is famous for its attractive ________

6. There is also a railway station and an_________  in Kyiv.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 168).

 1) Етап підготовки до читання. Впр. 1 (с. 168).

а) Ознайомлення з назвами видатних місць Києва. Учитель читає нові слова, учні хором повторюють.

б) Бесіда з учнями за малюнками вправи.

Т: Do you know thèse places? Have you ever been there? What is the most popular place among the tourists? What place would you like to visit? На кожне запитання відповідають два-три учні.

 2) Етап читання.

Учні ланцюжком читають текст. Учитель стежить за правильністю їхньої вимови.

 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 3(с. 169).

Учні самостійно усно виконують вправу, потім ланцюжком читають складені речення.

б) РЗ, впр. 1(с. 93).

Учні письмово доповнюють речення, потім ланцюжком читають їх.

в) Виконання завдання на картках

Учні отримують картки. Вони самостійно складають запитання з поданих у картці слів, потім працюють у парах: ставлять один одному запитання і відповідають на них. По закінченні роботи дві-три пари інсценують діалог перед класом. Учитель й інші учні контролюють правильність граматичної будови речень.

Makeuрquestionsaskyourpartner.

1. Kyiv/is/old/How?

2. Kyiv/situated/Where/is?

3. of/is/the/part/What/the/city/historical?

4. situated/is/St Andrew's Church/Where?

5. works/the/you/Andriy Rublyov/can/Where/see/of?

6. you/Ukrainian Historical Museum/the/can/What/see/in?

2. Фізична та мовленнєва розминка.

3. Розвиток умінь діалогічного мовлення.

Впр. 4(с. 169).

Учні в парах складають діалоги за зразком, поданим у вправі, потім дві-три пари інсценують іх.

###   4. Письмо.Впр. 6 (с. 169).

Учитель пропонує учням написати, чому вони хотіли б відвідати Київ і яке видатне місце побачити. Учні пишуть міні-твір. По закінченні роботи три-чотири учні читають свої роботи, учитель контролює правильність логічної та граматичної будови речень.

5. Аудіювання.

Яке слово зайве?

Odd one out!

1.St.Sophia’s Cathedral, St. Andrew’s Church, St. Paul’s Cathedral, St. Volodymyr’s Cathedral

2. Trafalgar Square, Andriyivsky Uzviz, Khreschatyk Street

3. Kharkiv, Odesa, London, Simferopol

4. The Golden Gate, Westminster Abbey, Buckingham Palace

5. Dnipro, Thames, Desna, Siversky Donets.

6. Hoverla, Snowdonia, Roman-Kosh

7. Poland, Slovakia, Russia, Wales.

III. ЗАКЛЮЧНАЧАСТИНАУРОКУ

1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 2 (с. 93), 3 (с. 94), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Т: Today we talked about the capital of Ukraine, Kyiv and its famous historical places. Do you remember them? Let's play a game to make sure you remember them.

Один з учнів усно описує будь-яке видатне місце Києва, інші повинні відгадати, про що йдеться. Учень, який першим назвав правильну відповідь, займає місце ведучого.

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Несвіт А.М.)
Додано
26 січня 2022
Переглядів
909
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку