План-конспект уроку з англійської мови
Вчитель
англійської мови:
Фролов Д.В.
Тема: Велика Британія. Лондон.
Тема уроку: Визначні пам’ятки Лондона.
Клас: 6-Б
Дата:
Цілі уроку:
Практична: навчання і закріплення нових ЛО за темою; навчання усного спілкування в типових ситуаціях побутової і культурної сфер спілкування; вміння розуміти на слух основний зміст нескладних текстів; навички аудіювання і письма.
Розвиваюча: розвивати в учнів уміння переносу знань та навичок у нову ситуацію, розвивати мовленнєві здібності (фонетичного та інтонаційного слуху), мовної здогадки, логічного викладення думок, різні види пам’яті, увагу, уяву, готовність до участі в іншомовному спілкуванні.
Освітня: ознайомити учнів з основними визначними місцями Лондона; розвивати вміння працювати з роздатковим матеріалом.
Виховна: виховувати в учнів позитивне та шанобливе ставлення до культури виучуваної мови та до власної; пізнавальний інтерес до світової культурної спадщини; виховувати розуміння важливості оволодіння іноземною мовою.
Тип уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь та навичок.
Обладнання:
ТЗН:
Роздатковий матеріал:
Хід уроку
Етап уроку |
Дії вчителя |
Дії учнів |
Примітки; УУД |
І. Початок уроку 1. Оргмомент. Привітання (Greeting). (1 хв)
2. Мовленнєва зарядка (2хв)
3. Повідомлення теми та мети уроку (Aim of the lesson). (2хв)
4. Введення в іншомовну сферу (Warming up). (3хв)
4.1 Перевірка домашнього завдання (Check on homework). (4 хв) |
Перевірка готовності до уроку: Good morning, children. I am glad to see you.
Бесіда з класом: - What is the date today? - What is the weather like today?
- The theme of our lesson is “London Sights”. We continue speaking about sights of London. - What was the last theme of the lesson? How can we travel?
Phonetic and grammatical drill. - Now we work with your cards. Let’s check the irregular verbs.
- Now we are checking your homework. What was the homework? |
Good morning, good morning to you. Good morning, good morning I am glad to see you.
- Today is Thursday, the sixteenth of February. - Today is ….(cold, warm, sunny etc) - It is….(cold, warm, sunny etc)
- The last topic was London, the capital of Great Brinain. - We can travel by train….etc.
- to begin… - to know… - петь…
- The homework is ex. 4,6 page 114. |
Комунікативні
Комунікативні
Регулятивні
Комунікативні
Особистісні |
ІІ. Основний етап 1. Пред’явлення лексичного матеріалу (Презентація. Слайди 1-9). (3 хв) 1.1 Перевірка розуміння. (слайд № 10) (3 хв)
2. Читання (Reading. Sights of London) (Слайди № 11-18) (10 хв)
2.1 Фізкультхвилинка Гра «Flies» (4 хв) 3. Аудіювання (4 хв)
4. Говоріння (Speaking). (4 хв) |
-Today we will continue speaking about London and its sights. -Now, please, repeat after me.
-Make up word combinations and call the famous places in London.
- Read some information about the sights of London. (Презентація. Слайди )
- And now let’s have a rest. Let’s play the game «Flies». - Which o f the sights of London are these! - It is the home of the Queen. - This cathedral was built by Sir Christopher Wren. - This square was built to remember the battle of Trafalgar. - These are the House of Commons and the House of Lords. - The big clock in London. - Where are all the British Kings.
- What sight of London is it? (Презентація. Слайди № 19-24) |
-Trafalgar Square, the Houses of Parliament, Big Ben, St. Paul’s Cathedral, Buckingham Palace etc
- Big Ben, St. Paul’s Cathedral, Buckingham Palace etс.
Діти читають інформацію про визначні місця Лондону. Відповідають на питання вчителя за змістом прочитаного. Виходять до дошки в парах.
- Buckingham Palace - St. Paul’s Cathedral
- Trafalgar Square
- the Houses of Parliament
- Big Ben - Westminster Abbey
- It is…. - This is…..(Trafalgar Square). |
Пізнавальні
Комунікативні
Пізнавальні
Регулятивні
Регулятивні
Особистіні Регулятивні |
ІІІ. Заключний етап 1.Підведення підсумків уроку (1 хв)
2.Домашнє завдання (2 хв)
3.Коментоване виставлення оцінок (2 хв) |
- What was the topic of our lesson today? - What have you learned to speak about?
- Your homework for the next lesson is exercise 7 page 122 in your class books. You have to describe one of the sights of London. |
- The topic of lesson was the sights of London. - We have learned to speak about the famous places of London.
Діти записують домашнє завдання |
Комунікативні Регулятивні
|