Урок "Welcome to the world of cinema and theatre"

Про матеріал

Розробка уроку з англійської мови для 7 класу на тему «Welcome to The World of Cinema and Theatre» за чинною навчальною програмою з використанням інтерактивних вправ, прийомів розвитку критичного мислення за підручником: Несвіт А.М. Англійська мова: Ми вивчаємо англійську мову: підр. для 7 кл.загальноосвіт. навч. закл./А.М.Несвіт. - К.: Генеза, 2015.

Перегляд файлу

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7

Бахмутської міської ради Донецької області

 

http://cs625629.vk.me/v625629904/268b8/41PIIQ6TpeQ.jpg

 

Урок з формування граматичної компетенції

в 7 класі

Тема:  «Ласкаво просимо до світу кіно та театру»

за підручником «Англійська мова 7 клас» А.М. Несвіт (2015 рік)

 

 

 


Підготувала

вчитель англійської мови

Авраменко Н.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Бахмут

2018 рік



Unit 5. The World of Cinema and Theatre

Урок 1

Тема: Welcome to the world of cinema and theatre

Мета: Повторити й активізувати лексику теми. Ознайомити учнів з мовними кліше. Вчити висловлювати власну думку.

Формувати навички ведення полілогу.

Вправляти у граматичному аналізі.

Удосконалювати навички вживання часових форм дієслів та прийменників. Розвивати елементи критичного мислення, спостережливість, мовну здогадку. Виховувати вміння планувати свій відпочинок.

Ключові компетентності:

Математична компетентність (граматичний аналіз).

Соціальна та громадянська компетентності (складання полілогу)

 Хід уроку 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

  1. Привітання.
  2. Повідомленим мети уроку та прогнозування теми.

Т: Today we are going to speak about one of the ways to spend our leisure time. Try to guess the topic we are beginning to study today.

Th... W...rld of С…n…m…   …nd Th... ...tr...

The World of Cinema and Theatre

  1. Уведення їв іншомовну атмосферу.

1) Гра «Word clouds». Учні за варіантами або у групах складають зі слів речення (питання), відповідають на них.

A.

B.

C.

 

Key:

Do you prefer cinema or theatre?

How often do you go to the cinema/theatre?

When did you visit cinema/theatre for the last time?

  1. Граматичний аналіз речень

А. Му class went on an excursion to Kiev.

We went to the theatre there.

Учні роблять синтаксичний розбір речення. Учитель звертає увагу на прийменники

В. I enioy going to the theatre.

My friend prefers going to the cinema.

Учні роблять синтаксичний розбір речення. Учитель звертає увагу на часову форму присудків та на вживання ing-форм в поданих висловлюваннях.

ІІ. Основна частина.

  1. Гра a Turnskin- учням пропонується модель-схема мовленнєвої структури, в якій одне слово-перевертень учні змінюють у власних висловлюваннях із запропонованих слів:

T: I enjoy watching films at the cinema.

P1: I enjoy watching films at home.

P2: I enjoy watching cartoons at the cinema.

P3: I enjoy watching a theatrical performance at the theatre.

 

Key words: cartoons, a theatrical performance, home, theatre, like, adore, prefer, go to the cinema.

  1. Вправа «Find a lookalike» - Учні мають знайти у прослуханому тексті граматичну структуру схожу на запропонований зразок, виписати її.

Зразок: I enjoy watching films at the cinema.

Т.  When I have free time I enjoy reading books. I like visiting new places with my favourite characters. We often go to the theatre with our teacher. I adore living in the world created by actors. I always follow a plot very attentively. To my mind, watching a theatrical performance is as exciting as reading books.

 

T. Make your own sentences like these.

3. Reading. ex. 3, p. 81

1) Ознайомлення з новими ЛО.

T. Let’s read the words in bold in ex. 3, p. 81 

theatrical performance

театральна вистава 

actor

актор  

actress

Актриса

viewer

глядач  

film plot

сюжет фільму  

audience

слухачі

participant

учасник 

cast a glance

кинути погляд  

2) Work group “Theatre vs. Cinema”

T. We are going to work in 2 groups. The 1st group should find benefits of going to the cinema and the 2nd group should find benefits of going to the theatre. Write your ideas on the posters.

4. Розвиток навичок говоріння. Складання полілогу.

Т. : What do you usually do at your free time?

P1: In my opinion…..

P2: To my mind..What’s your opinion?

P3: Personally, I think…

P4: I agree with….

Підведення підсумків уроку.

Рефлексія. Учні закінчують речення:

At the lesson I have got acquainted with...

I found out...

I learnt...

I remembered...

Homework. Do ex. 5, p. 82.

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.0
Оригінальність викладу
4.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.3
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Торовець Аліна Євгеніївна
    Загальна:
    4.3
    Структурованість
    4.0
    Оригінальність викладу
    4.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
24 березня 2018
Переглядів
2354
Оцінка розробки
4.3 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку