Урок "Wir reisen nach Kyjiw"

Про матеріал
Урок "Wir reisen nach Kyjiw.Подорож Києвом" за підручником С.І. Сотникова, Г.В.Гоголєва. Німецька мова. 5 клас.
Перегляд файлу

Тема: Wir reisen nach Kyjiw/Подорож Києвом

Мета:

Практичнa: активізувати лексику до теми «Kyjiw»; тренувати в усному мовленні.

Розвивальна: розвивати в учнів мовленнєву реакцію, готовність до участі в іншомовному спілкуванні, вміння використовувати мовленнєві та мовні засоби для розв'язання комунікативних завдань.

Виховна: виховувати культуру спілкування, стимулювати інтерес до вивчення предмету, вміння працювати в групах.

Обладнання: підручник, ілюстрації, план міста,карта України,

ХІД УРОКУ

 І. Організаційна частина

 1. Початок уроку

 Stehen Sie bitte auf!

 Guten Tag! Guten Tag!

 Sagen alle Kinder

 Kleine Kinder, große Kinder,

 Dicke Kinder,dünne Kinder,

 Guten Tag! Guten Tag! 

 Sagen alle Kinder

2.    Привітання.

L: Guten Tag! Ich freue mich euch zu sehen. Wie geht es euch? (Wie geht es dir, V.? Und dir, А.? ...) Was habt ihr Neues?

 

3. Повідомлення теми та мети уроку.

L: Liebe Kinder! Heute sprechen wir über unsere Heimat. Unsere Heimat heißt Ukraine. Die Hauptstsdt der Ukraine ist Kyjiw. In Kyjiw gibt es viele Sehenswurdigkeiten. Heute werden wir eine virtuelle Reise nach  Kyjiw machen.

Und heutiges Thema heißt „Wir reisen nach Kyjiw“.

 Wir werden heute neue Wörter und Wortverbindungen lernen, Dialoge führen, spielen.

 

3. Підготовка учнів до спри­йняття іншомовного мовлення.

L: Hört zu. Sprecht mir nach. Beachtet die

Aussprache. (Übung 1, St.167)

П.Основна частина уроку

  1. Повторення  вивченого лексичного матеріалу
  1. Робота з картою

Beantworte die Fragen:

  • Wie heißt unsere Heimat?
  • Wie heißt die Hauptstadt der Ukraine?
  • Wo liegt Kyjiw?
  • Wie heißt der größte Fluss der Ukraine?
  • Wie heißt die Gebirge der Ukraine?
  • Welche Meere gibt es in der Ukraine ?

2) Робота з картками

L. Heute sprechen über Kyjiver Sehenswürdigkeiten.

L.: Sagt auf Deutsch. Erganzt die Satze.

  • Die Hauptstadt der Ukraine heißt … (Kyjiw)
  • Die Hauptstraße von Kyjiw heißt … (Chrestschatyk)
  • Der Hauptplatz von Kyjiw heißt … (Maidan Nesaleshnosti)
  • Das berühmte Höhlenkloster heißt …( Kyjiwo-Petscherska Lawra)
  • Ein historisches Denkmal der Kyjiwer Rus ist … (das Goldene Tor)

2. Контроль домашнього завдання

 Kontrolle der Haussaufgabe.

  а) Zu Hause habt ihr den Text  „Die ukrainische Hauptstadt“ gelesen.

 Учні читають текст ланцюжком.

 в) Завдання до тексту

 Jetzt macht bitte die Übung 4, St.168 schriftlich.

 Учні виконуть вправу письмово, з’єднуючи речення.

  1. Розвиток навичок діалогічного мовлення
  1. Робота в парах
  • Jetzt arbeitet ihr im Paar. Wir reisen nach Kyjiw.

 Учні працюють в парах. Кожен обирає картку чим він буде подорожувати до Києва. І іншу картку , що він там хоче побачити.

 Кожна пара виходить до дошки і розповідає за зразком.

- Нallo! Ich möchte nach Kyjiw … fahren. Und du?

- Нallo! Ich möchte nach Kyjiw … fahren.

- Ich möchte in Kyjiw… besichtigen. Und du?

- Ich möchte in Kyjiw… besichtigen.

-Tschuss!

-Tschuss!

ІП. Заключна частина

Підбиття підсумків уроку.

 War die heutige Stunde interessant?

Was hat euch am besten gefallen?

Was hat euch nicht so gut gefallen?

Ihr habt heute sehr gut gearbeitet.  Schüler bekommen gute Noten.

 Домашнє завдання

Jetzt macht bitte die Übung 2, St.169 schriftlich.

Вдома виконати вправу 2, стор. 169. Записати у таблицю, що хоче побачити у Києві кожен із однокласників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Німецька мова, 5 клас, Розробки уроків
Інкл
Додано
6 лютого 2020
Переглядів
963
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку