Урок з англійської мови "Це літак?"

Про матеріал
Введення нової лексики, чисел «сім, вісім», відпрацювання лексики по темі уроку; тренування у вживанні питання «isit?».Розвиток навичок аудіювання з опорою на наочність; розвиток навичок монологічного мовлення на рівні монологів; розвиток пам’яті, уваги.
Перегляд файлу

План-конспект уроку з англійської мови 1 клас

Тема: «Це літак?»

Мета:

Навчальна: введення нової лексики, чисел «сім, вісім», відпрацювання лексики по темі уроку; тренування у вживанні питання «isit?».

Розвивальна:розвиток навичок аудіювання з опорою на наочність; розвиток навичок монологічного мовлення на рівні монологів; розвиток пам’яті, уваги.

Виховна:виховання дбайливого ставлення до своїх речей.

Обладнання:презентація, малюнки, підручник, зошит на друкованій основі.

Хід уроку:

І.Початок уроку:

1. Привітання

T. Good morning, boys and girls! Nice to see you.

P.Good morning, teacher. Nice to see you too. Let’s sing a song and great each other. (Пісня «Hello! How are you?»)

2.Організаційний момент

T. How are you today?

P. I’m fine (super, so-so)

3. Артикуляційна розминка

T: Lookattheblackboard. Listen and repeat after me.

[ɔ] dog, frog, hop, not, Tom

[ b ] boy, bat, big, ball, blue

[ s ] sad, sit, six, seven, Sam

[æ ] a black fat cat sat on a mat

4. Повідомлення теми та мети уроку.

T. Look at the screen. What can you see? Today we are going to speak about toys and numbers. We repeat numbers and sing a song about them.

II. Основначастина

1.Говоріння

T.Look at the picture. What is it?

P1: It is a plane.

T. What colour is it?

P1: It is blue.

2.Говоріння

T. Let’s play a game. Look at the picture and guess the toy.

What toy is it?

P. It is a robot.

T. Is it a robot?

P. Yes it is.

T. Is it a plane?

P. No, it is not.

3. Фізкультхвилинка(If you are happy)

4. Говоріння

T. This is Jane. She has got many balloons. Count steps and help Jane to find her balloons.

P. One, two, three…seven.

T. How many steps?

P. Seven steps.

T. How many balloons?

P. Seven balloons.

T. Repeat all together “Seven. Seven balloons. Jane has got seven balloons.”

This is Jim. He has got many cars. Help Jim to find his cars. Let’s count steps together.

How many steps?

P. Eight steps.

T. How many cars?

P. Eight cars.

T. Repeat all together “Eight. Eight cars. Jim has got eight cars.”

5. Пісня

T. Let’s sing a song about toys.

6. Аудіювання

T. Pre-listening: Look at these pictures, listen to my text and be ready to do some tasks.

Listening: Pupils listen to the text. (This is Tim. Tim has got many toys. He has got seven cars, eights balloons, two planes, three teddy-bears. Tim likes to play with his toys.)

Post-listening: Listen to the text one more time, take your pencils and circle seven cars and eight balloons.

5. Фізкультхвилинка(I can)

T. Let’s have some rest. Repeat after the panda.

6. Письмо

T.Count the toys and write the number.

T. How many cars? How many balloons? How many robots?

III. Заключна частина

1.Підведення підсумків уроку.

T.Що ми вивчали на уроці?

Що вам вдалось найкраще?

Що викликало труднощі?

2.Вербальне оцінювання учнів.

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
26 січня 2020
Переглядів
675
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку