Урок з англійської мови для 2 класу за темою «Моє хобі» з використанням ІКТ
Складений за матеріалами підручника для 2-го класу «Англійська мова» Г.Пухти, Г. Гернгроса, П.Льюіса-Джонса
Тема: «Моє хобі»
Мета:
Практична – тренувати вживання вивчених ЛО та дієслів, сформувати продуктивні лексичні навички, навчити учнів розповідати про власні захоплення та хобі використовуючи вивчені ЛО;
Освітня – ознайомити учнів з прикладом проекту про своє хобі та пригадати вживання закінчення “ – ing” після слова „like“;
Розвивальна: комунікативні вміння та навички, розвивати увагу та уміння логічно висловлювати думку;
Виховна: виховувати прагнення вивчати англійську мову, організованість.
Тип уроку: формування умінь і навичок.
Хід уроку
1.Організаційний момент.
Мовленнєва розминка
Watch the video and repeat after the speaker. Then answer the question: “How’s the weather today?”
(Послухайте і повтоіть за спікером. Дайте відповідь на питання «Яка сьогодні погода?»)
It’s …. .
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=CXKj7bm4Ops&feature=emb_title
2. Основна частина
Watch the video and revise the words. (Перегляньте відео та пригадайте вимову та переклад слів.
to go to school-йти до школи
to play- грати
to fly a kite-пускати повітряного змія
to read a book- читати книгу
to swim- плавати
to paint a picture- малювати малюнок
to sing songs- співати пісні
to make a sandcastle-робити замок з піску
Посилання на відео: https://drive.google.com/file/d/1d3c9RDKlufyLtO9uZbRSoEQLT-mU1NhO/view
2) Повторення ГС «like +Ving»
Пригадай правило вживання дієслів після слова “like”.
3) Виконання тренувальний вправ.
Read the sentences and choose the correct word.
Прочитай речення та вибери правильне слово, яке підходить за змістом.
Спочатку натисни на зображення, щоб перейти до гри.
Натисни на рамочку (пропуск), зявляться 2 слова, обери одне правильне слово, яке найбільше підходить за змістом.
В кінці натисни кнопку Finish.
Посилання на вправу:
4) Look at the train!
Подивись на потяг та скажи чому ти любиш, або не любишь різні заняття. Склади речення усно.Використай останню частину першого речення для початку другого. Додай дієслово "є" (is) та прикметник.
Фізкультхвилинка:
Переглянь відео та повторюй рухи.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=6XyRIpP1Qkw&feature=emb_title
5) Створення проекту:
Намалюй проєкт на тему “My hobby”. Намалюй малюнки своїх улюблених занять та запиши речення про себе.
Використай такі слова :
listen sing read fly swim run play paint
Заключна частина:
Підведення підсумків.
Рефлексія.