Урок з англійської мови для першого класу за темою "The Cat's House".

Про матеріал
Конспект уроку з англійської мови для 1 класу "The Cat's House" можна використовувати під час закріплення лексичного та граматичного матеріалу за темою. Урок спрямований на розвиток усного мовлення, читання, аудіювання та письма.
Перегляд файлу

Тема: The Сat’s House.

Мета: Удосконалювати навички вживання ЛО теми. Тренувати учнів вживати у мовленні стуктури «It is a… Is it a…?». Автоматизація та вживання прийменників місця in, on, under. Тренувати учнів в аудіюванні, усному мовленні та письмі.

Обладнання: Картки, малюнки, аудіоматеріал, іграшки.

Хід уроку

  1. Привітання.

T: Good morning pupils.

Вірш «Good morning».

T: I invited my friend. It’s name is Bars. It comes to see us. He would like to tell us about his house. So the topic of our lesson is the cat’s house. We shall speak about the cat’s house. We shall recollect the ABC. We shall answer the questions about the cat’s house. And also we shall play games and sing. Let’s begine our lesson with your favourite song “Hello yow are you”. It will rise your spirit.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

T: I’m happy today. What about you? (ланцюг)

Ps: I’m fine/bad/happy.

  1. Фонетична розминка.
  2. Вправи на повторення літер алфавіту.
  1. T: Let’s recollect our ABC. First of all let’s sing the song “ABC” (діти співають)
  2. T: Match the capital letter with the small letter.
  3. T: Let’s play. What starts with letter A/B/C…?
  4. T: Match the word with the picture.
  1. Вправи на вживання ЛО.
  1. T: And now take you colour pencils. Show me a red pencil (діти показують кольоровий олівець, який називає вчитель).
  2. T: Now look at our cat. It’s name is Bars. It’s colourfull. Tell me please what colour is it? (діти називають кольори).
  3. T: Now colour your cats.(діти розфарбовують своїх котів на столах).
  4. T: So tell me please. What colour is your cat?

Ps: It’s green/yellow/orange.

  1. Вправи на вживання у мовленні стуктури «It is a… Is it a…?».

T: Oh look this is our cat’s house. It lives in it. Tell me please what  room is it?

               Ps: It’s living room/kitchen/bedroom…(діти називають назви кімнат).

T: Find our cat. Where is it?

Ps: It’s in the living room/kitchen/bedroom…

  1. T: Look what a beautifull house has he got. What can we see in his house? (діти називають меблі в кімнатах).

Ps: It’s a sofa/vase…

T: What colour is it? (діти називають кольори речей).

  1. T: And now let us play! Take the vase and put it into the kitchen. (діти беруть малюнки з предметами і розміщають їх по кімнатам у будинку за вказівками учителя).

T: Now let’s find our cat. Where is my cat? Is it in the bedroom? Is it on the bed?

Ps: Yes it is./ No it isn’t. (діти шукаюь кота у будинку)

  1. T: Let’s play hide-and-seek. Where is my doll? Where is my frog? Is it under the chair? Is it on the table?

Ps: Yes it is./ No it isn’t. (діти шукають іграшки у класній кімнаті).

  1. T: Let’s sing!
  2. T: Our time is up. You worked very well during the lesson. Goodbye!

 

 

     

 

 

docx
Додано
24 лютого 2023
Переглядів
313
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку