Урок з англійської мови для учнів 3 класів на тему: "Дні тижня"

Про матеріал

Мета:

  • навчальна: ознайомити учнів з лексикою тем: «Дні тижня» та «Навчальні предмети»;
  • практична: навчити діалогічного та монологічного мовлення;

вдосконалювати навички письма; аудіювання;

відпрацювати вимову звуків [eı], [ð], [aı], [α:];

  • розвивальна: тренувати пам'ять, увагу, логічне мислення;
  • виховна: виховувати любов до навчання, прагнення до самостійного

здобуття знань, повагу до товаришів, вчителя.

Перегляд файлу

Тема: Шкільне життя. 

Підтема: Дні тижня. Навчальні предмети.

Мета:

  • навчальна: ознайомити учнів з лексикою тем: «Дні тижня» та «Навчальні предмети»;
  • практична: навчити діалогічного та монологічного мовлення;

          вдосконалювати навички письма; аудіювання; 

          відпрацювати вимову звуків [eı], [ð], [aı], [α:];

  • розвивальна: тренувати пам’ять, увагу, логічне мислення;
  • виховна:  виховувати любов до навчання, прагнення до самостійного

          здобуття знань, повагу до товаришів, вчителя.

Обладнання: таблиця «Дні тижня», м’ячик для гри;

Тип уроку: урок  ознайомлення з новими лексичними одиницями.

 

План уроку:

І.  ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. (10 хв.)

1. Привітання з учнями.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

3. Введення в іншомовну атмосферу.

4. Мовленнєва розминка.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. (25 хв.)

1. Ознайомлення з лексичними одиницями «Назви тижня».

2. Перевірка розуміння.

4. Перевірка розуміння. Аудіювання.

5. Фізкультхвилинка.

6. Вдосконалення навичок читання

7. Складання діалогів за опорою.

8. Гра «Загубилися слова».

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. (5 хв.)

1. Гра: “What day is next?”

2. ІІідведення підсумків уроку.

3.Домашнє завдання.

 

Хід уроку.

І.  ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання з учнями.

T: Good morning, children!

P: Good morning, teacher!

T: I am glad to see you!

P: We are glad to see you too!

T: Sit down, please!

P: Thank you, very much!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

  • Сьогодні ми поговоримо про дні тижня, та навчальні предмети. Ви навчитесь розповідати  які навчальні предмети ви маєте в певний день тижня.

3. Введення в іншомовну атмосферу.

  • How are you today? ( робота в режимі Т-Р1, Р2,...)
  • I am good. (fine, so-so, O.K., well...)

4. Мовленнєва розминка.

Впр. 2, ст. 49.

Учні повторюють за вчителем звуки, а також слова, в яких є ці звуки; учитель пояснює правила читання літер.

[ɒ] farm, party, car, Art.

[ǽ] fat, rabbit, Maths.

[ju:] new, Music, computer, Tuesday.

[ɜ:] bird, thirteen, birthday, Thursday.

 

 

 

 

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Ознайомлення з лексичними одиницями «Назви тижня».

а) Читання вірша.

“How Many Days Has My Baby To Play” (слайд 3)

               How many days has my baby to play?

               How many days has my baby to play?

                Sundаy,  Monday, Tuesday, Wednesday,  

                Thursday, Friday, Saturday.

                My baby plays every day.

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні хором повторюють за вчителем.

б) Бесіда з дітьми.

 T: Can you play seven days a week? – P: No, we can not.

 T:  Yes, you are pupils, you must go to school.

 T:  Do you go to school on Monday (Tuesday...)

 P:  Yes, I do.  

в) Впр. 2, ст. 48.

T: Let’s look at the pictures on page 48 and read the days of the week.

Учні хором за вчителем читають назви днів тижня.

2. Перевірка розуміння.

1) Гра: “Catch”. Умови гри: вчитель називає одне слово яке треба буде зловити серед інших слів які називає вчитель. Ловимо оплеском.

 Наприклад: ловимо слово – вівторок  (Tuesday.)

 hand, table, Sunday,  teacher, Tuesday, ...

2) Вправа “Put in right order”

Дні тижня написанні на дошці у не правильному порядку. Поставити дні тижня у вірному порядку, тобто пронумерувати на дошці.

3. Подання лексичного матеріалу « Шкільні предмети».

а) Робота в парах.

На дошці записані слова:

      Sport  Maths    Music    English   Reading   Art  Ukrainian

Учитель роздає малюнки із зображенням дітей на різних уроках. Діти в парах підбирають малюнок який на їхню думку підходить до певного слова, а слова читає вчитель. Якщо в учнів різні варіанти, то вчитель допомагає їм зробити правильний вибір.

б) Запис слів з транскрипцією та перекладом до словника.

T: Now repeat after me: Maths, Art, Sport, English, Reading, Music, Ukrainian.

Учні повторюють.

4. Перевірка розуміння. Аудіювання.

Учні повинні назвати шкільний предмет.

  • This is a big classroom. You can see a teacher and many pupils. They are sitting and reading stories.
  • The pupils are sitting at the desks. One pupil is standing at the blackboard. He is writing: 5+3=8; 6-1=5; 2+2=4…
  • The pupils are wearing shorts and sport boots. The girls are playing volley-ball. The boys are playing football.

5. Фізкультхвилинка.

Пісня “Head, shoulders …”

Head and shoulders, knees and toes,

Knees and toes,

Head and shoulders, knees and toes,

Knees and toes,

Eyes and ears and a mouth and a nose,

Head and shoulders, knees and toes,

Knees and toes.

6. Вдосконалення навичок читання.

a) Читання тексту.

У кожного на парті лежать тексти.

Ann and Dan are classmates. They are in the third form. They go to school from Monday to Friday. They usually have five lessons a day. They learn Maths, English, Ukrainian and Reading, Art, Music and Sport. They listen to their teacher at every lesson.

Після читання, учні разом з вчителем перекладають текст.

б) Перевірка розуміння прочитаного.

1. Are Dan and Ann classmates?

2. When do they go to school?

3. How many lessons do they have?

7. Складання діалогів за опорою.

Підібрати правильні відповіді до запитань та відтворити діалоги.

(записано на дошці)

1. What day is it today?                             a) I like Art.

2. Which lesson do you like?                    b) It’s Monday.

3. Do you like Music?                                c) It’s on Monday and Wednesday.

4. When is Maths?                                      d) No, I don’t. I don’t like singing.                                                                                      

 

T. Check up yourselves.

1. b);   2. a);  3. d);  4. c).

 8. Гра «Загубилися слова».

На дошці записаний ряд слів без відступу, учням потрібно розділити його на окремі слова.

Musictuesdayartsportmondaysundayenglishfriday

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Гра: “What day is next?”

Учитель називає день тижня, а учень якому він кине м’ячик повинен назвати наступний день тижня. Потім роль учителя виконує учень.

T: Tuesday...

P: Wednesday!

T: Monday...

P: Tuesday!

T: Friday...

P: Saturday!...

2. ІІідведення підсумків уроку.

T: At the lesson we learnt the new words and now we can speak about our school`s days. You worked fine at the lesson and got marks…

Вчитель виставляє оцінки, обґрунтовуючи кількість балів, що отримав певний учень.

3.Домашнє завдання.

Book: p. 48 – learn the new words.

Work book: p. 39, ex. 2,3.

 

 

 

 

 

docx
Додано
29 липня 2018
Переглядів
1763
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку