Урок з англійської мови на тему «Summer days with Masha. » (Літні дні з Машею.)

Про матеріал
Конспект уроку має на меті активізувати використання лексичного матеріалу за темами «Summer» (Літо), «Seasons» (Пори року), «Numbers» (Числівники), «Colors» (Кольори), множина та однина іменників, закріпити вивчені вірші використовуючи асоціативні рухи.
Перегляд файлу

Урок з англійської мови на тему

«Summer days with Masha. » (Літні дні з Машею.)

 

Мета:

  •             Активізувати використання лексичного матеріалу за темами «Summer» (Літо), «Seasons» (Пори року),  «Numbers» (Числівники), «Colors» (Кольори),  множина та однина іменників,  закріпити вивчені вірші використовуючи асоціативні рухи.
  •             Розвивати навики роботи в колективі, комунікативні здібності дітей, розвиток уміння самостійно оцінювати свою діяльність і діяльність друзів, творчі можливості, пам`ять і швидку реакцію та здогадку дітей.
  •             Виховувати  повагу до  природи, почуття прекрасного, зацікавленість у розширенні своїх знань, формувати активність, наполегливість.

Матеріали: лялька, демонстраційні картки,  роздатковий матеріал-розмальовки листочків, картинки по темі «Summer»(Літо), «Clothes» (Одяг),  телевізор з записами пісень  «I love summertime».

                                      Хід заняття

 

І. Організаційний момент.

1. Greeting. Привітання.

T. – Good morning, boys and girls!

Ch. – Good morning sun, good morning sky.

         «Good morning» - say together.

         We like this day the best of all,

         And start the English lesson.

 T. – How are you today?

Ch.- Fine. Thank you. And you?

T. – I am fine, thank you, too. I am very happy to see you and greet all children at our English lesson.
            2. Сюрпризний момент.

T. – Сьогодні до нас завітає гостя, яка полюбляє грати в активні ігри, купатись в річці, їсти свіжі ягоди та фрукти. Її улюблену пору ви зможете назвати, відгадавши загадку.                                                                                                                   Сонце пече, липа цвіте,

Жито доспіває-коли це буває?

(відповіді дітей)

Так. Це літо. Her favorite season is summer.

Today we have a very interesting lesson. Our topic is «Summer». We will play games, sing songs and learn poems.

3.Фонетична розминка.

T: Давайте підготуємо наші язички, для спілкування англійською мовою і разом з гостем зробимо артикуляційну гімнастику.

Спека на дворі і дуже хочеться щоб подув вітерець  /w/- / w /- /w/: wind, weather, warm.

Птахи співають веселі пісні /ŋ/ -/ ŋ /- /: sing, ding, morning.

Чайки над морем літають /ʌ/ /ʌ/ /ʌ/: summer, fun, come.

OK. That`s enough. Well done!

ІІ. Основна частина

4.Знайомство з гостей.

T. -Зараз наша подружка познайомиться з вами.

(Розігруємо діалог)

Masha: -What is your name?

Ch. -My name is…

M. -Where are you from?

Ch. -I from…

B. -How old are you?

Ch.-I am…

       M. – What season is it now?
       Ch. – It is summer now.

M.- How many seasons are there in a year?

Ch.- There are 4 seasons.

M. -What are they?

Ch.-They are: autumn, winter, spring, summer.

M.- What season comes after spring?

Ch.- Summer comes.

T. – What can you say about summer to Masha?

(діти описують літо, використовуючи тематичні картинки)

Ch.1-The weather is hot.

Ch.2-The sky is blue.

Ch.3-The weather is sunny.

Ch.4- The leaves are red and yellow.

M.-Do you know poems about summer?

(відповіді дітей)

Ch.1:  This is a season,

           When nights are short

            And children have

            Much of sun and sport.

Ch.2: Summer brings us nice warm sun
          For swimming, fishing, and lots of fun.

 Ch.3 Summer time is

       A time for play,

       We are happy

        All the day.

(розповідь вірша супроводжується асоціативними рухами)

M.-Very good poems. Do you like play games in the yard in summer?

(відповіді дітей)

5.Physical training. Фізкультхвилинка.

(виконання пісні супроводжується рухами)

T. - Lets have a rest.

M. - I know funny song «I love summertime». Let`s sing and dance.

Song:

I love summertime (4 x)

(verse 1)

I really like the beach,

I really like the ocean,

 And all the creatures in the sea,

 I want to see in motion

 (pre-chorus 1)

 Beach, Ocean, Palm trees, In the sun! (chorus)

I love summertime (4 x)

 (verse 2)

 I really like the woods,

 I really like the river,

The sun is hot in the sky,

 But the water makes me shiver

 (pre-chorus 2)

 Forest, River, Mountains, In the sun! (chorus)

I love summertime (4 x)

(verse 3)

 I really like the city,

 I really like the streets,

Everyone's out day and night,

 Eating lots of treats

 (pre-chorus 3)

Streets, Parties, Ice Cream, In the sun! (chorus)

 I love summertime (4 x)

6.Game «Is it true or not? »  Гра « Правда чи ні?»

T.-: Маша кидає м'яч будь-кому з гравців і називає словосполучення, ставлячи питання: "Is it true or not?" Гравець ловить м'яч і відповідає: "Yes, its true", або "No, its not true". Потім він стає ведучим і кидає м'яч наступному гравцеві.

Т: Let`s play game with Masha.

(Діти стають у коло і відповідають)

Blue apple,

Yellow sun,

Green grass,

Red strawberry,

Green sky.
 

ІІІ.  Підбиття підсумків заняття

T. -Thank you for the lesson. You were active and worked very well.

-Children, do you like play with Masha?

-What do you like most of all?

(відповіді дітей)

Let`s say Goodbye to each other.

(діти прощаються)

Ch.- Goodbye, goodbye,

Goodbye Masha, goodbye,

Goodbye, goodbye,

See you next time!

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
14 квітня 2019
Переглядів
3858
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку