Урок з англійської мови на тему: "Свята та вечірки"

Про матеріал
Тема: Holidays and parties Мета: Формування предметних компетентностей: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями. Тренувати по оперуванню учнями новими ЛО. Практикувати учнів у читанні тексту. Удосконалювати техніку читання. Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення. Формування ключових компетентностей: Вміння вчитися: Розширювати світогляд учнів. Збагачувати знання учнів з теми. Слідкувати за правильністю вимови. Інформаційна: Розвивати фонематичний слух учнів, якість вимовних навичок і довготривалу, короткотривалу, слухову пам’ять, слуховий контроль, здатність самостійно планувати мовний вчинок, уяву, здатність до здогадки; вміння логічно, послідовно висловлювати думки ІМ, культуру читання. Соціальна: Виховувати інтерес до вивчення ІМ, до навчання, повагу до оточуючих, відповідальність у роботі. Здоров’язбережувальна: скріплювати навчальний матеріал з життям. Обладнання: Підручник (English. Form 5. O.Karpуuk), робочий зошит, кросворд, картки із завданнями.
Перегляд файлу

Клас: 5

Дата:27.11.2018

Тема: Holidays and parties

Мета:

Формування предметних компетентностей: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями. Тренувати по оперуванню учнями новими ЛО. Практикувати учнів у читанні тексту. Удосконалювати техніку читання. Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення.

Формування ключових компетентностей:

Вміння вчитися: Розширювати світогляд учнів. Збагачувати знання учнів з теми. Слідкувати за правильністю вимови.

Інформаційна: Розвивати фонематичний слух учнів, якість вимовних навичок і довготривалу, короткотривалу, слухову пам’ять, слуховий контроль, здатність самостійно планувати мовний вчинок, уяву, здатність до здогадки; вміння логічно, послідовно висловлювати думки ІМ, культуру читання.

Соціальна: Виховувати інтерес до вивчення ІМ, до навчання, повагу до оточуючих, відповідальність у роботі.

Здоров’язбережувальна: скріплювати навчальний матеріал з життям.

Обладнання: Підручник (English. Form 5. O.Karpуuk), робочий зошит, кросворд, картки із завданнями.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання.

-Good morning, children! Glad to see you. Take your seats, please.

2.Повідомлення мети та темі уроку.

Do you like parties? I hope you do. Today ere you going to speak about different parties. You will learn read and discuss texts, do many exercises and practice your speaking and writing skills. Today we are going to make invitation сards and use knowledge that you have received during our previous lessons. Let`s start your lesson!

2.Уведення в іншомовну атмосферу.

- Children, let's repeat the song about the holidays. (Повторення раніше вивченої пісні про свята)

- At first let’s remember names of holidays and do the crossword.

 

 

 

c

H

r

i

s

t

m

a

s

 

h

a

l

l

O

w

e

e

n

 

 

 

 

v

a

L

e

n

t

i

n

e’

s

s

t.

p

a

t

r

I

c

k’

s

 

 

 

m

a

y

D

a

y

 

 

w

o

m

A

n

-

d

a

y

n

e

w

Y

e

a

r

 

 

  1. In Great Britain this holiday is celebrated in December and in Russia it is celebrated in January.
  2. This is a holiday when people dress up costumes of witches and ghosts.
  3. We send special cards to our sweet heart on this holiday.
  4. This holiday is held in Ireland on 17th March.
  5. It is celebrated in many countries in spring.
  6. The holiday, which is celebrated the 8 of March/
  7. This holiday is associated with Santa Clause and Father Frost.

                                       

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання нового лексичного матеріалу. « Vocabylary Box» (с.69)

Учитель читає слова та пояснює їх значення англійською мовою. Учні перекладають їх рідною мовою.

1.1.Робота з новою лексикою. Вправа на картці.

I suggest you work on the cards.

Пропоную вам попрацювати на картках.

Badge - значок

Fancy dress – маскарадний костюм

Glue - клей

Guest - гість

Invitation - запрошення

Pastime – забава, приємне проведення часу

Theme - тема

2.Подання тексту для читання. Вправа 1 с.69

   1.Pre-Reading Activity. Етап підготовки тексту для читання. Бесіда з учнями.

Where are the children who are in the photos? Де діти, які на фотографіях?

What clothes are they wearing? Який одяг вони носять?

What parties are they having? Які у них вечірки?

   2.Reading. Етап читання.

   3. Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння тексту.

     Вправа 2 с. 69. Доповнити речення.

3. Хвилина релаксації.

     Are you tired? I suggest you relieve your fatigue with relaxation.

     Ви втомилися? Пропоную вам зняти втому релаксацією.

Imagine a warm summer evening. You lie on the grass and look at the clouds floating in the sky - such white, big, fluffy clouds in the blue sky. Everything is quiet and calm, you are warm and cozy. With each breath and exhalation you begin to slowly and smoothly rise into the air, higher and higher, to the clouds. Your arms are light, your legs are light. Your whole body becomes light as a cloud. Here you come to the biggest and fluffy, to the most beautiful cloud in the sky. Closer and closer. And here you are lying on this cloud, feel it gently stroking you, this fluffy and gentle cloud ... You are relaxed and calm. But the cloud dropped you into the clearing. Smile at your cloud. Stretch and on the count of three, open your eyes. You had a good rest on the cloud.

 

Уявіть собі теплий літній вечір. Ви лежите на траві і дивіться на пропливають в небі хмари - такі білі, великі, пухнасті хмари в блакитному небі. Навколо все тихо і спокійно, вам тепло і затишно. З кожним подихом і видихом ви починаєте повільно і плавно підніматися в повітря, все вище і вище, до самих хмар. Ваші ручки легкі, легкі, ваші ніжки легкі. Все ваше тіло стає легким, як хмаринка. От ви підпливаєте до найбільшого і пухнастому, до найкрасивішого хмарі на небі. Ближче й ближче. І от ви вже лежите на цій хмарі, відчуваєте, як воно ніжно гладить вас, це пухнасте і ніжне хмара ... Ви розслаблені і спокійні. Але от хмарка опустило вас на галявинку. Посміхніться своєму хмаринці. Потягніться і на рахунок «три» відкрийте очі. Ви добре відпочили на хмарці.

4. Розвиток умінь та навичок.

Before you go to a party, you get an invitation. Today we will learn how to make invitations to a birthday party.

Перш ніж йти на вечірку, ви отримуєте запрошення. Сьогодні ми з вами навчимося виготовляти запрошення на вечірку дня народження. Виготовлення запрошень.

III. Заключна частина уроку

   Підведення підсумків уроку.

   Домашнє завдання.

   Оцінювання.

Please write down your homework.

Ex.3 p.69

Заключна бесіда з учнями.

Did you enjoy class? 

What was the most interesting for you?

Were the tasks difficult?

Who can evaluate themselves?

Thanks for the lesson, you can be free. Good bye!

Вам сподобався урок? 

Що для вас було найцікавішим?

Чи були завдання важкими?

Хто може оцінити себе?

Дякую за урок, ви можете бути вільними. До побачення!

 

docx
Додано
9 листопада 2020
Переглядів
312
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку