Тема: Family.
Мета: навчальна – ознайомити з новим лексичним матеріалом за темою «Family», вдосконалювати компетенції читання й усного мовлення; розвивальна – вчити уважно стежити за інформацією, яка повідомляється, співпрацювати під час парної роботи, вчити висловлювати свою думку; виховна – сприяти вихованню вміння концентруватися, слухати інших.
Обладнання: підручник Карпюк, робочий зошит, презентація, роздатковий матеріал.
Тип уроку: комбінований
Клас: 3
Хід уроку:
І. Початок уроку
1. Організаційний момент
- Good afternoon.
2.Фонетична зарядка
- Look at the board. You can see the words. What is the different in words? Зверніть увагу на транскрипцію на початку рядку. Вона вказує на те як потрібно правильно читати виділені букви та буквосполучення у словах (підручник Карпюк ст. 30, впр. 2)
- Repeat after me.
[ ] run, ugly, under, husband, cousin, mother, son
[a:] are, park, garden, France, father, aunt, heart
[ ] short, sport, four, daughter
[ ] rabbit, family, dad, granddad, grandparents
- How we read this word? ( ugly, father, four, rabbit)
- Now, open your work book at page 25. Look at exercise 1. Read the task.
Help Smiley to put the words into the proper boxes.
[ ] - cousin, uncle, husband, mother
[a: ] – brother, father, France, aunt, heart, garden
II. Нова тема
- Today we speak about the family. Look at the pictures and repeat after me.
- Open your vocabulary and write down new words.
parents - батьки
a grandparent - дідусь або бабуся
a daughter - донька
a son - син
an aunt - тітка
an uncle - дядько
a husband - чоловік
a wife - дружина
a cousin - двоюрідний брат або сестра
(Хорове повторення слів)
- Who is it? (показ малюнка, учні дають відповідь на запитання)
- Фізхвилинка
- Look at the card. Вам потрібно з’єднати слово його перекладом, користуючись словником, де ви тільки що записали нові слова.
a grandparent a daughter a wife a son an aunt an uncle a cousin a husband |
Двоюрідний брат Тітка Чоловік Бабуся Дядько Донька Дружина Син |
ІІІ.Закріплення вивченого матеріалу
- Open your book at the page 31 (вправа 3).
(Спочатку учні прослуховують аудіо-запис тексту)
- Read and translate sentence by sentence.
- Answer the questions of the exercise 4.
ІV. Підсумок уроку
- Дидактична гра «Мікрофон» - називаю слово учню українською, йому потрібно перекласти англійською.
- Яка була тема нашого уроку? Що нового дізналися? Що робили на уроці?
V. Повідомлення д/з
Вивчити нові слова, в зошиті ст. 25 впр. 2.