Тип уроку: урок вивчення нових знань. Крім засвоєння навчального матеріалу учні повторюють засвоєний граматичний матеріал. Відео матеріали та граматичний тренажер є доступним за вказаними посиланнями.
Мусафир Любов Іванівна
Вчитель англійської мови
І кваліфікаційної категорії
Тема: Вільний час
Мета: навчальна: актуалізувати знання учнів з теми «Вільний час», що були отриманні в початкових класах та розширити словниковий запас учнів новими лексичними одиницями, практикувати у вживанні нових лексичних одиниць в усному та писемному мовленні, закріпляти граматичні знання учнів з Present та Future Simple, Present Continuous, вчити читати та перекладати тексти з використанням нової лексики;
розвивальна: розвивати лексико-граматичні навички, навички аудіюванння в межах теми «Вільний час», розвивати комунікативні навички англійською мовою, розвивати пам'ять, мислення, увагу, творчі здібності;
виховна: виховувати культуру спілкування, пізнавальний інтерес учнів, вчити правильно організовувати свій вільний час та бути товариськими.
Тип уроку: урок вивчення нових знань.
Обладнання: кубик з наліпками погоди, два мікрофона, комп’ютер, інтерактивна дошка, відео запис фізкультхвилинки та мультфільму для аудіювання «Pluto on the beach», інтерактивна гра «Граматичний тренажер», презентація до уроку, тематичні малюнки, підручник «English 5» А.Несвіт, фішки 4-х кольорів для оцінювання відповідей учнів під час уроку.
ХІД УРОКУ
І. Warm up.
1) - Read the proverb, translate and tell how do you understand it?
“THE DAY IS BORING IF YOU DO NOTHING” (Children can explain in their mother tongue).
2) - We’ve learnt the topic “Free time” last year. I think, you can tell something about your free time.
(Teacher shows last year topic’s pictures and children complete sentence: I CAN …. IN MY FREE TIME).
(Учні отримують фішки за відповіді: рожева- правильна відповідь, оранжева – відповідь з незначною помилкою, фіолетова – відповідь з кількома помилками, коричнева – невдала відповідь).
3) Game “Magic Brick”. Children throw brick with labels on it to each other. When pupil catches it he/she looks at the picture of the brick and tell what he/she does in such (like on the picture) situation in their free time.
Pictures on the brick: sunny, rainy, snowy, cool/windy, at home, at the party. Children’s answer: When the weather is … I like to …
(Учні отримують фішки за відповіді)
II. Practice
Teacher shows children slides with pictures and words of new lexica. They have to match picture with word. (Учні отримують фішки за відповіді)
to listen to music – слухати музику
To go for a walk –йти на прогулянку
To read magazines – читати журнали
To watch cartoons – дивитись мультфільми
To go to the birthday party – йти на День народження
To play games – грати в ігри
Game “Interview”
The stronger pupil asks classmates from the first row:
The weaker pupil asks classmates from the second row:
Would like to do |
|
|
|
(Show the example on the slide) (Учні отримують фішки за відповіді)
Choose the right variant:
1. My friend usually …football after school.
Рlay/ plays/ is playing.
2. I … hockey most of all.
Like/likes/ am liking.
3. Look! They … at the stadium.
Am running/ run/ are running.
4. He … to the gym twice a week.
Go/ goes/ is going.
5. She is in the swimming pool. She … now.
Is swimming/ am swimming/ swims
6. They …basketball every Saturday.
Are playing / plays/ play.
7. Can he … a horse?
Rides/ride/ is riding.
8. What games … she like to play?
Does/ do/ is.
(Учні отримують фішки за відповіді)
Head, shoulders, knees and toes.
Knees and toes.
Head, shoulders, knees and toes.
Knees and toes.
And eyes, and ears, and mouth, and nose.
Head, shoulders, knees and toes.
Knees and toes.
(Учні отримують фішки за роботу)
Page 75 ex. 4 Look and say who?
Example: ….. doesn’t listen to pop music. Richard
-Whom do you like to play with? (Friends, sisters, brothers, classmates…)
- Do you like to watch cartoons? (Yes/No)
- Let’s see the cartoon about Pluto and choose the right answer in the card.
Vocabulary:
Sea – море
seal- морський котик
Octopus-восьминіг
Beach- пляж
Dangerous- небезпечний
(Watching cartoon “Pluto On the Beach”)
Содержание мультфильма.
Pluto is at the sea.
He is paying on the beach.
He is playing with the ball.
Oh, the ball! Oh, a seal!
The seal wants to play with Pluto.
But Pluto doesn’t want to play with him.
An octopus.
The octopus is dangerous.
Where is Pluto?
The seal is looking for Pluto.
The seal helps Pluto.
He saves him.
Now Pluto and seal are friends.
They play together on the beach.
Выберите верный вариант. 1. a) Pluto is paying in the street. b) Pluto is paying on the beach. c) Pluto is paying at home.
2.a) He is playing with the seal. b) He is playing with the water. c) He is playing with the ball.
3. a) The octopus wants to play with Pluto. b) The seal wants to play with Pluto. c) The seal doesn’t want to play with Pluto.
4. a) The octopus is dangerous. b) Pluto is dangerous. c) The seal is dangerous.
|
Keys: b, c,b,a. (Учні отримують фішки за відповіді)
III Ending the lesson
Would like to do |
Surely will do |
|
|
(Show the example on the slide) (Учні отримують фішки за відповіді)
(вчитель рахує кількість правильних відповідей - червоні фішки; неповних – фіолетові; не точних – оранжеві та відповіді з помилками – коричневі фішки. Та виставляє загальну оцінку кожному учню).
Page 76 ex. 6 write 7-8 sentences about activities you do in your free time.
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ: