Розробка уроку для початкової школи, а саме, для 3-го класу з поглибленим вивчення англійської мови з використанням підручників видавництва Express Publishing "Welcome2"
3-Б клас
Тема: Мій дім.
Мета: Освітня: закріпити лексику теми.
Практична: повторити структури there is /there are та питання «де?».
Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, аудіювання, говоріння, пам'ять, мислення та діалогічне мовлення.
Виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: комп’ютер, малюнки, роздатковий матеріал.
Хід уроку:
І. Організаційна частина уроку.
1. Привітання.
2. Фонетична зарядка. (запис на дошці: The bank is Bond Park is opposite the bookshop).
Звуки в та р, глухий і дзвінкий.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Повідомлення теми і мети уроку: Our theme is My Home. We will repeat the words. Also we have to repeat structures: there is / there are.
2. Перевірка домашнього завдання – ex. 1 p. 10 dictation.
Your homework was to prepare for dictation. Let’s write the watching dictation.
Зоровий диктант. (turn left, between, go along, opposite, sink, drawer, cooker, wardrobe, wall, hall).
3. Актуалізація опорних знань. (закріплення структур there is / there are).
Let’s repeat structures there is/are and question “where?”. We use the picture (ex. 4 p.13) I will ask the questions and you have to answer for them.
Where is the cooker? It’s opposite the table.
Where are chairs? They are near the wall.
4. Робота за підручником.
Ex. 1 p.14 a) Listen to me. (читання тексту вчителем)
b) read the text “by chain” and do the tasks. (читання «ланцюжком» та орієнтування за картою).
c) read the text. (власне читання учнями).
Ex. 2 p.14 Answer for the questions about the text. (відповіді на питання по тексту).
Read the question and answer for in writing form. One pupil writes on the board and others write down in their copy-books. (один учень - біля дошки, інші пишуть в зошитах).
ФІЗХВИЛИНКА. (пісня).
Ex. 3 p. 14 Listening. (аудіювання).
Let’s listen the text and draw the lines. We have to understand where is the buildings. (слухання тексту і за малюнком розташувати будівлі відповідно почутого).
5. Робота з друкованим зошитом.
Ex. 1 p. 8 Write the prepositions. (записати прийменники). Use the pictures, questions and write where is the buildings. (за малюнками дати відповідь, де знаходяться будівлі).
6. Гра: «Where I am?» (гра: «Де я?»)
Look at the map. I will hide in the house and you have to find me. You can ask me the questions ex. 7 p. 15. (вчитель за картою загадує де він, а учні відгадують, використовуючи питання-зразки).
ІІІ. Підсумкова частина уроку.
1. Домашнє завдання. PB project 2.
2. Підбиття підсумків уроку.
What did we do on the lesson?
3. Оцінювання учнів.
Увага!
Висловлюється подяка учасникам конкурсу “Валентинок”:
1-Б клас
2-А клас
2-Б клас
3-А клас
3-Б клас
1. Бєрдніков Михайло
2. Глядченко Ярослав
3. Колодчак Діана
4. Ліпатова Віолета
4-Б клас
5-Б клас
6-А клас
6-Б клас
8-Б клас
Кафедра іноземних мов