​Урок з англійської мови в 5 класі ( І іноземна) Тема: Рушаємо у подорож

Про матеріал

Урок з англійської мови в 5 класі ( І іноземна)

Дата: 22.04.2016 рік

Вік дітей: 10 років

Тема: Рушаємо у подорож

Мета:

навчальна: презентувати новий граматичний матеріал – теперішній доконаний час, практикувати мовні засоби за темою, описувати подорож, запитувати про події в теперішньому доконаному часі й відповідати на запитання, виражати своє ставлення до країн, які відвідали, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчають;

розвивальна: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час індивідуальної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;

виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, учити культурі спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, подорожування, зацікавленість у розширенні знань.

Обладнання: підручник, зошит, тематичні картки, граматичні картки.

Тип уроку: розвиток знань, вмінь, навичок.

Перегляд файлу

 

Урок з англійської мови в 5 класі ( І іноземна)

Дата: 22.04.2016 рік

Вік дітей: 10 років

Тема:  Рушаємо у подорож

Мета:

навчальна: презентувати новий граматичний матеріал – теперішній доконаний час, практикувати мовні засоби за темою, описувати подорож, запитувати про події в теперішньому  доконаному часі й відповідати на запитання, виражати своє ставлення до країн, які відвідали, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчають;

розвивальна: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час індивідуальної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;

виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, учити культурі спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, подорожування, зацікавленість у розширенні знань.

Обладнання: підручник, зошит, тематичні картки, граматичні картки.

Тип уроку: розвиток знань, вмінь, навичок.

Хід уроку:

І. Організаційна частина

  1. Привітання

(діти вітаються віршем)

Good morning, good morning school has began.

Good morning, good morning it’s fun.

Math and English, Craft and Arts

All school subjects make you smart.

Useful lessons, noisy breaks,

Happy faces, tasty cakes.

All school books teach you new

Teaches spend much time with you.

Growing up with every day,

Then your life will be OK.

T: I’m glad to see you. Sit down please.

  1. Повідомлення теми та мети уроку

T: today we have an interesting topic of our lesson. We’ll speak about travelling and the Present Perfect Tense. We’ll do a lot of work today: learn new  grammar material, write exercises, read poem, ask and answer the questions. Let’s start our lesson.

  1. Введення в іншомовну атмосферу

T: What day is it today? What month is it? What is the weather like today?

(учні дають відповіді на запитання)

ІІ. Основна частина уроку

  1. Актуалізація опорних знань

Reading rules (картки)

  1. Перевірка домашнього завдання

РЗ впр.3,4, с.112, 113.

  1. Подання граматичного матеріалу

The Present Perfect Tense

(картки)
п.с.205, 206, 207.

  1. Розвиток граматичних навичок, говоріння

T: Lets practice.

Look at the blackboard, let’s practice

Ok, well done.

Right now open your books at p.206-207, look at ex.2, 4

Put the sentences into negative form.

  1. Розвиток навичок письма

п.впр.1, с.206.

РЗ впр.6, с. 113.

  1. Фонетична хвилинка

T: today we practice different sounds.

Look at the blackboard and repeat after me: [ð], [  ], [f], [w].

Listen the tongue twisters and count how many sounds do you hear.

  1. Розвиток навичок читання

(читання вірша)

T: read the poem.

Ex.7, p.210

  1. Розвиток навичок ayдіювання

T: Listen the story and tell me the right sentence.

John is a businessman. He travels a lot. During 14 days he has visited 14 countries. He has seen many beautiful and new places of interest. He has already been to 7 countries. He has been to Europe before.  John has done a lot of interesting things: he has sent a postcard to his mum from every city, he has bought a lot of souvenirs and he has taken a lot of photographs. John is very happy.

  1. Закріплення вивченого матеріалу

Презентація «The Present Perfect Tense».

ІІІ. Заключна частина уроку

  1. Домашнє завдання

п.впр.5, с.208,

PЗ впр.5, с.113

Вивчити правила The Present Perfect Tense

  1. Підведення підсумків уроку

T: Do you like this lesson? What have we learnt?

  1. Завершення уроку

T: the lesson is over, good-bye.

 

 

 

 

 

 

 

I

you

we

they

 

he

she

it

 

Have

 

Has

I

We 

You

They

He

She

It

V3

або

V-ed

 

 

 

Already – вже

Yet –  ще не

Just щойно

 

 

 

 

 

I haven’t

I have never

I have already

I have just

 

 

Seen this film

Made an article

Read this magazine

Worked on a computer

Gone to the forest

Done this work

Written in Japanese

 

 

Вживається для:

  1. Якщо дія відбулась в минулому, а її дія відчувається зараз.

We have already do the work and can go home.

  1. Коли йдеться про попередній досвід людини.

I have never been to Spain.

  1. Коли в реченні є обставина часу, що означає незавершений проміжок часу (today, this week, this month, this year), а дія, про яку йдеться, вже відбулася

We have had 6 lessons today.

 

 

Запам’ятай:

  1. Якщо обставиною є словосполучення just now , вживається The Past Simple Tense.

I did it just now.

(Я зробив це щойно.)

  1. Доконаний час ніколи не вживається з обставиною часу, яка вказує на конкретний момент або проміжок часу в минулому (in 1988, at 5 oclock, a week ago).
  2. Не вживається в питаннях, що починаються з When?

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
1 липня 2018
Переглядів
1867
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку