Урок. Закріплення звукового значення букви "ка".

Про матеріал

Тема. Закріплення знань про букви К, к («ка»), їх звукове значення.

Мета: закріплювати вміння учнів читати склади, слова, речення з новою буквою; розвивати зв'язне мовлення, спостережливість; виховувати старанність, інтерес до навчання, шанобливе ставлення до людей похилого віку.

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент

Пролунав і стих дзвінок.
Починаєм наш урок.
Всі за парти тихо всілись
І на мене подивились.

— Подаруйте, діти, мені свої гарні, світлі посмішки — і почнемо урок.
Учитель перевіряє наявність на партах у дітей необхідного приладдя, готовність учнів до уроку.

II. Повторення вивченого матеріалу

  • 1.Фронтальне опитування.
  • -Яку букву вивчали на минулому уроці?
  • -Знайдіть її і покажіть на дошці.
  • -Які звуки позначає ця буква?
  • 2.Повторення скоромовки вивченої на попередньому уроці.
  • 3.Хвилинка фантазії.
  • -Пофантазуйте і виліпіть з пластиліну вивчену букву.
  • 4.Бесіда.
  • -Пригадайте, хто був гостем на минулому уроці? ( крокодил, клоун)
  • 5.Прочитайте у Букварі склади, які приніс із собою крокодил та клоун. ( по рядах)

III. Повідомлення теми і завдань уроку.

Вранці Півник в курнику:

Будить всіх: «Ку-ку-рі-ку!

Прокидайтеся, курчата,

Будем букву К вивчати».

  • -Сьогодні ми продовжимо вивчення букви «ка».

IV. Закріплення навичок читання складів та слів

1. Робота зі складовою таблицею

Фізкультхвилинка

Рано-вранці крокодили

На зарядку всі ходили.

А за ними вирушали

Тигри, леви і шакали.

Поспішали кенгуру,

Несли в торбах дітвору.

Антилопи і горили

Теж зарядку там робили.

Слон поволі, наче робот,

Піднімав свій довгий хобот

Раз і два, і три, й чотири

— Присідали крокодили,

Лиш ледачі бегемоти

Не вилазили з болот

V. Робота за Букварем с. 72

1. Бесіда про бабусю і дідуся.

2. Складання речень за схемами. ( робота в парі)

Фізкультхвилинка (гімнастика для очей)

Оченята роблять вправи:
Вліво, вправо, вліво, вправо.
Потім вгору, потім вниз
Оченятами дивись!

3. Розвиток зв'язного мовлення
— Розгляньте малюнок на с. 73
— Кого і що ви на ньому побачили?

- Знайдіть на малюнку Камілу і Оксанку.
- розгляньте наступний малюнок на с.73

- Що є спільне між ними?
Учні складають свої речення і вибірково записують їх графічно.

VI. Підсумок уроку

— З якою буквою були пов'язані всі завдання на сьогоднішньому уроці?

  • -Яке завдання найбільш вам сподобалось?
Перегляд файлу

 

Тема. Закріплення знань про букви К, к («ка»), їх звукове значення.

Мета: закріплювати вміння учнів читати склади, слова, речення з новою буквою; розвивати зв’язне мовлення, спостережливість; виховувати старанність, інтерес до навчання, шанобливе ставлення до людей похилого віку.

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент

Пролунав і стих дзвінок.
Починаєм наш урок.
Всі за парти тихо всілись
І на мене подивились.

— Подаруйте, діти, мені свої гарні, світлі посмішки — і почнемо урок.
Учитель перевіряє наявність на партах у дітей необхідного приладдя, готовність учнів до уроку.

II. Повторення вивченого матеріалу

  1. Фронтальне опитування.
  • Яку букву вивчали на минулому уроці?
  • Знайдіть її і покажіть на дошці.
  • Які звуки позначає ця буква?
  1. Повторення скоромовки вивченої на попередньому уроці.
  2. Хвилинка фантазії.
  • Пофантазуйте і виліпіть з пластиліну  вивчену букву.
  1. Бесіда.
  • Пригадайте, хто був гостем на минулому уроці? ( крокодил, клоун)
  1. Прочитайте у Букварі склади, які приніс із собою крокодил та клоун. ( по рядах)

III. Повідомлення теми і завдань уроку.

Вранці Півник в курнику:

Будить всіх: «Ку-ку-рі-ку!

Прокидайтеся, курчата,

 Будем букву К вивчати».

  • Сьогодні ми продовжимо вивчення букви «ка».

IV. Закріплення навичок читання складів та слів

1. Робота зі складовою таблицею

Фізкультхвилинка

Рано-вранці крокодили

На зарядку всі ходили.

А за ними вирушали

Тигри, леви і шакали.

Поспішали кенгуру,

Несли в торбах дітвору.

Антилопи і горили

Теж зарядку там робили.

Слон поволі, наче робот,

 Піднімав свій довгий хобот

Раз і два, і три, й чотири

— Присідали крокодили,

Лиш ледачі бегемоти

Не вилазили з болот

V. Робота за Букварем с. 72

1. Бесіда про бабусю і дідуся.

2. Складання речень за схемами. ( робота в парі)

Фізкультхвилинка (гімнастика для очей)

Оченята роблять вправи:
Вліво, вправо, вліво, вправо.
Потім вгору, потім вниз
Оченятами дивись!

3. Розвиток зв’язного мовлення
— Розгляньте малюнок на с. 73
— Кого і що ви на ньому побачили?

- Знайдіть на малюнку Камілу і Оксанку.
- розгляньте наступний малюнок на с.73

- Що є спільне між ними?
Учні складають свої речення і вибірково записують їх графічно.

VI. Підсумок уроку

— З якою буквою були пов’язані всі завдання на сьогоднішньому уроці?

  • Яке завдання найбільш вам сподобалось?

 

docx
Додано
20 листопада 2018
Переглядів
822
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку