Тема уроку: Урок-залік створених програм у середовищі Delphi
Мета: Навчити використовувати набуті знанні з програмування при розвязуванні конкретних задач
Розвити логічне мислення учнів
Виховувати інтерес до вивчення комп'ютерних технологій
Тип уроку: Урок-залік учнівських робіт (програм-тестів), створених в середовищі візуального програмування Delphi
Обладнання: створені учнями тести, письмові звіти-проекти, програми- Power Point та середовище візуального програмування Delphi
Тема уроку: Урок-залік створених програм у середовищі Delphi
Мета: Навчити використовувати набуті знанні з програмування при розвязуванні конкретних задач
Розвити логічне мислення учнів
Виховувати інтерес до вивчення комп’ютерних технологій
Тип уроку: Урок-залік учнівських робіт (програм-тестів), створених в середовищі візуального програмування Delphi
Обладнання: створені учнями тести, письмові звіти-проекти, програми- Power Point та середовище візуального програмування Delphi
Хід уроку
І. Організаційна частина
Звернути увагу на організацію робочого місця, дотримання правил техніки безпеки, наявність письмових звітів-проектів та програм на диску
ІІ. Актуалізація опорних знань:
IІІ. Мотивація навчальної діяльності
ІV. План уроку. Основна частина
Виступи учнів
Демонстрація учнівських програм та письмових звітів.
V. Заключна частина. Підсумок заняття.
№ № |
Прізвище, ім’я учня |
Якість та стиль практичної роботи-тесту (0-2балів), повнота |
Науковість, чіткість, логічність, повнота виступу(0-2балів) |
Практична значущість роботи, Актуальність та доцільність практичного застосування результатів (0-2балів) |
Елементи творчості (оригінальність розробки та самостійність виконання) (0-2балів) |
Якість оформленого письмового звіту (0-2балів) |
Вичерпні відповіді на питання (0-2балів) |
Всього балів |
|
|
|
|
|
|
|
|
|